Vecumniekos ar 136 km/h lielu ātrumu traucies kāds "Bentley" vadītājs

Bentley Bentayga S FOTO: Bentley

Aizvadītajā nedēļā Vecumniekos "Bentley" vadītājs traucies ar 136 km/h lielu ātrumu. Par veikto pārkpāpumu vadītājam uzlikts 540 eiro liels naudas sods, kā arī uz gadu atņemta autovadītāja apliecība, informē Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Dace Kalniņa.

Trešdien, 14.jūlijā, policijas Bauskas iecirkņa darbinieki, veicot dienesta pienākumus, konstatēja automašīnu "Bentley", kas Vecumniekos, Rīgas ielā, brauca ar ātrumu 136 km/h, tādējādi pārsniedzot pieļaujamo ātrumu par 86 km/h. Autovadītājs skaidroja, ka esot ļoti steidzies.

Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process un steidzīgajam autovadītājam piemērots transportlīdzekļu vadīšanas tiesību izmantošanas liegums uz 12 mēnešiem, kā arī naudas sods 540 eiro.

Policijā atgādina, ka atbilstoši Ceļu satiksmes likumam par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu par vairāk nekā 60 km/h ar vieglajiem automobiļiem, ja tas izdarīts apdzīvotā vietā, transportlīdzekļa vadītājam piemēro naudas sodu no 540 līdz 680 eiro un transportlīdzekļu vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegumu uz 12 mēnešiem.

Uz augšu
Back