Olga Kambala savu perfekto ķermeni ieguvusi 2 mēnešos (2)

Egoiste
CopyLinkedIn Draugiem X
Foto: Publicitātes foto

Olgas Kambalas dzīvē šogad viss ir mainījies tikai uz augšu - jauns vīrs, dalība "STV Pirmā!" šovā "Mīla burbulī" un, protams, jaunas ķermeņa aprises: "Liels paldies kovidam un pandēmijai.

Tas man izmainīja pilnīgi visu dzīvi, tajā skaitā manu ārieni. Es sāku pastiprināti trenēties, ievērot pareizo diētu, un es reāli pa pirmo mājsēdi pārvērtos par ļoti skaistu, sakačātu sievieti."

Kamēr citiem kilogrami auga, viņai krita: Daiļava arī iepriekš bieži trenējās, taču ar nepareizo treneri: "Man bija treneris - idiots. Es varētu viņu nožņaugt. Viņš vienkārši vilka ārā no manis naudu. Kad viss aiztaisījās ciet, es atradu superīgāko trenerīti, kura man nevilka ārā naudu, bet gan teica, ko man ēst, ko man darīt - divu mēnešu laikā es paliku par fitnesa modeli - jūs "Instagram" varat apskatīties, kāda esmu tagad."

"Es vēl arī gribu būt psihiski vesela un nedomāt par to, kāpēc esmu te, kas mani sūtīja, kas es būšu nākamajā dzīvē. Es vienkārši gribu baudīt dzīvi un viss. Man patīk kačāties," viņa komentēja.

Komentāri (2)CopyLinkedIn Draugiem X

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu