Ferrari braucējs nonāk neērtā situācijā, kad viņa auto iesprūst starp ēkām (10)

TVNET Auto
CopyLinkedIn Draugiem X
Foto: Ekrānuzņēmums no Youtube video

Viena lieka kustība, un tūkstošos mērāmi zaudējumi garantēti. Apmēram tā var raksturot nelāgu situāciju, kādā nonāca kāds 200 000 eiro vērta Ferrari vadītājs, kad neaprēķināja sava spēkrata platumu un iebrauca pārāk šaurā ieliņā.

2020.gada vasarā pārdošanā laistais Ferrari Roma ir 620 zirgspēku auto, starp kura spoguļiem attālums ir 1,97 metri. Tā vien šķiet, ka vārdā nenosauktais Ferrari vadītājs bija nolēmis izspraukties starp divām ēkām pa šauru ieliņu, tomēr tās platums izrādījās 2 metri vai pat mazāk, jo video redzams, ka spraugu starp spoguļiem un sienām tikpat kā nav.

Arī atpakaļceļa nav, tādēļ Ferrari Roma milimetru pa milimetram rāpjas uz priekšu, un brīžiem pat izskatās, ka automobiļa spoguļi un sienas jau saskaras. Pēc skrāpējumiem uz ēku sienām redzams, ka Roma nebūtu pirmais auto, kam šī ieliņa izrādījusies par šauru. Vai kutelīgajā situācijā nonākušajam automobilistam izdevās nonākt galamērķī ar nesabojātu auto, paliek atklāts jautājums, jo video apraujas brīdī, kad kadrā parādās sieviete un ar nepārprotamiem žestiem signalizē, ka tālāk ceļa nav, ka Ferrari jāatkāpjas. 

Video: YouTube

Komentāri (10)CopyLinkedIn Draugiem X
Nepalaid garām!