VIDEO ⟩ "Stulbene, tu tak neko nesaproti!" Muižniece iesūdzējusi Papuli tiesā par goda un cieņas aizskaršanu

Saeimas deputāte Evija Papule, izglītības un zinātnes ministre Anita Muižniece FOTO: LETA

Rīgas pilsētas Pārdaugavas tiesa 19.augustā rakstveida procesā skatīs izglītības un zinātnes ministres Anitas Muižnieces (JKP) prasību pret Saeimas deputāti Eviju Papuli par goda un cieņas aizskaršanu, liecina tiesas kalendārs.

Civilprocesa lieta ierosināta šī gada sākumā.

Muižnieces padomniece Ilze Krūkle norādīja, ka vairāk informācijas par to, kas ir publiski pieejama, ministre plašāk nekomentēs.

Portāls "jauns.lv" vēsta, ka, visticamāk, līdz tiesai nonācis aizvadītā gada oktobrī Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijā notikušais.

Toreiz deputāti diskutēja par attālinātajām mācībām Covid-19 laikā.

Toreiz deputātes amatā esošā Muižniece teica: "Es saprotu to loģiku, kur var nebūt šī ietekme. Man arī gribas domāt, ka tās nebūs uz valsts budžetu, jo tās ir savstarpējas slodžu pārdalīšanas un tamlīdzīgi."

Uz šo Muižnieces teikto reaģēja patlaban pie frakcijām nepiederošā deputāte Papule norādot: "Stulbene, tu tak neko nesaproti! Kāda slodžu pārdale?"

Šogad jūnijā, kad tika nomainīti vairāki Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) valdības ministri, Muižniece kļuva par izglītības un zinātnes ministri. Muižniece ir nolikusi deputātes mandātu uz ministra amata pienākumu pildīšanas laiku.

Uz augšu
Back