C, 18.08.2022.

Valsts prezidents: Mēs dzīvojam tik labā sabiedrībā, cik paši esam gatavi tajā ieguldīt

TVNET/LETA
Valsts prezidents: Mēs dzīvojam tik labā sabiedrībā, cik paši esam gatavi tajā ieguldīt
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 8
Valsts prezidents Egils Levits
Valsts prezidents Egils Levits Foto: Zane Bitere/LETA

Mēs dzīvojam tik labā vidē un sabiedrībā, cik paši esam gatavi tajā ieguldīt, Rīgas pilī tiekoties ar Eiropas jauniešiem - semināra "Latvija tuvplānā" dalībniekiem, uzsvēra Valsts prezidents Egils Levits.

Kā  informēja Valsts prezidenta kancelejas Mediju centra vadītāja Justīne Deičmane, jaunieši ar Valsts prezidentu pārrunāja plašu tematu loku - izglītības, prakses un darba iespējas Latvijā un Eiropā, jauniešu iesaisti nevalstiskajā sektorā, tautiešu līdzdalību aktivitātēs diasporā, latviskās identitātes kopšanu. Valsts prezidents arī dalījās savā pieredzē, kas gūta skolas un studiju gados, karjerā un sabiedriskajās aktivitātēs.

Valsts prezidents jauniešiem novēlēja ieguldīt laiku savas personības daudzpusīgai attīstīšanai, kontaktu dibināšanai, dažādu nozaru un jomu iepazīšanai, sabiedrisko prasmju stiprināšanai.

Seminārs "Latvija tuvplānā" notiek otro gadu un sniedz iespēju jauniešiem no diasporas un Latvijas satikties un diskutēt par priekšrocībām, ko Eiropas jaunietim piedāvā Latvija.

Piedaloties seminārā, dalībnieki var uzzināt par studiju, prakses, brīvā laika un uzņēmējdarbības iespējām Latvijā, kā arī iepazīt interesantas vietas un satikties ar iedvesmojošiem cilvēkiem. Semināru "Latvija tuvplānā" rīko biedrība "Eiropas Jaunieši", Eiropas Latviešu apvienība un Pasaules Brīvo latviešu apvienība.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu