Pucens izstājas no partijas PCL
Papildināts

Ēriks Pucens. FOTO: Evija Trifanova/LETA

13.Saeimas deputāts Ēriks Pucens izstājies no partijas "Par cilvēcīgu Latviju" (PCL) un pametis tās valdi, informē Saeima. 

Pucens norāda, ka tā rīkojies, lai drīzumā pievienotos bijušā iekšlietu ministra Sanda Ģirģena un pašreizējā parlamenta deputāta Kaspara Ģirģena topošajai partijai.

Vaicāts, vai atstās arī PCL Saeimas frakciju, politiķis norādīja, ka vēl pārrunās šo jautājumu ar pārējiem kolēģiem un tad pieņems lēmumu. Pucens norādīja, ka frakcija un partija ir atšķirīgas lietas.

Deputāts atstājis arī PCL valdes locekļa amatu.

"Esmu pateicīgs partijai par doto iespēju iesaistīties politikā un īstenot sevi tajā. Šobrīd esmu nolēmis turpināt savu politisko darbību ārpus šīs partijas un kopā ar domubiedriem daudz aktīvāk iesaistīties savu prioritāšu aizstāvībai. Tā kā esmu bioloģiskais lauksaimnieks, tad daudz mērķtiecīgāk pievērsīšos tieši mazo un vidējo lauksaimnieku atbalstam un pārstāvībai Saeimā. Vienlaikus turpināšu pārstāvēt reģiona iedzīvotāju intereses, it īpaši sava dzimtā Kuldīgas novada," norāda Pucens.

Kā ziņots, abi politiķi Ģirģeni, kuri arī nesen paziņoja par aiziešanu no PCL, iecerējuši veidot jaunu partiju.

Paziņojumā presei politiķi norāda, ka sabiedrība gaida godīgu un profesionālu alternatīvu "drošākai rītdienai", tāpēc tiks veidota spēcīga opozīcija esošajam valdības kursam.

"Redzam, ka sabiedrība vēlas tādu politisko spēku, kas piedāvātu atklātu, godīgu politiku, kas nepieļauj sabiedrības noslāņošanos, šķelšanu un valsts līdzekļu izšķērdēšanu. Jāturpina darbs pie mūsdienīgas nodokļu politikas, lai iedzīvotājiem un uzņēmējiem nodokļi ne tikai būtu samaksājami, bet paliktu pāri līdzekļi kapitāla uzkrāšanai, dzīves kvalitātes celšanai," pauž bijušais iekšlietu ministrs.

Uz augšu
Back