Pēdējais brauciens mīļajā Corvette beidzas ar avāriju

TVNET Auto
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 1
Foto: Ekrānuzņēmums no video

Ārkārtīgi ļaunu joku liktenis izspēlējis ar kādu amerikāni, kurš bija nolēmis šķirties no sava astotās paaudzes Chevrolet Corvette Stingray superautomobiļa, bet pēdējā izbraucienā pirms pārdošanas piedzīvoja avāriju, "noliekot" mašīnu uz sāniem.

Corvette ir vārds, kas automobiļu pasaulē ir pazīstams jau 70 gadus un izdzirdēts daudzu auto entuziastu sirdīm liek strādāt straujāk. Tam, domājams, piekritīs arī amerikānis Spensers Everets, kurš par savu varēja saukt un, visticamāk, joprojām sauc jaunākās, astotās paaudzes korveti.

Spensers vien viņam zināmu iemeslu dēļ bija nolēmis savu 2020.gada Stingray pārdot. Varbūt, lai iegādātos vēl jaunāku un jaudīgāku modeli, varbūt, lai iegādātos ko praktiskāku. Tas publiski nav zināms un pat nav svarīgi. Svarīgs ir fakts, ka pirms automobiļa pārdošanas vīrietis vēlējās vēl pēdējo reizi sajust to prieku un adrenalīnu, ko spēj dot vidū iebūvēts V8 motors, un devās ceļā.

Tālākā notikumu attīstība gan parādīja, ka labāk nebūtu devies, jo mājās Spensers atgriezās bez auto, taču ar ceļu policistu izrakstītu pārkāpuma protokolu par pārgalvīgu braukšanu un apziņu, ka nākamajā dienā plānoto automobiļa pārdošanu nāksies atcelt. Un tad vēl klāt noteikti nāca skaudrā apziņa par klapatām ar remontu, jo, ņemot vērā, ka auto bija izvārtījies pa grāvi un glābēju ierašanās brīdī gulēja uz sāna, tas bija neizbēgams.

Incidents notika 23.augusta pēcpusdienā netālu no Grīnvilas, Ziemeļkarolīnas štatā, ASV.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 1

Tēmas

Nepalaid garām!
Uz augšu