T, 31.05.2023.

Gobzems Saeimā uzrādījis sadarbspējīgu sertifikātu

Papildināts
LETA
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 41
Foto: Evija Trifanova/LETA

Saeimas deputāts Aldis Gobzems (LuK) parlamentā uzrādījis negatīvu Covid-19 testa rezultātu, lai piedalītos plenārsēdē, noskaidroja aģentūra LETA.

Sēdes sākumā Saeimas priekšsēdētājas biedre Dagmāra Beitnere-Le Galla (JKP) aicināja Gobzemu atstāt Saeimas sēžu zāli, jo viņš nebija uzrādījis sadarbspējīgu sertifikātu, tomēr parlamentārietis uzstāja, ka vēlas runāt par procedūru.

Beitnere-Le Galla izsludināja tehnisko pārtraukumu uz 15 minūtēm un aicināja deputātus gatavoties darbam e-Saeimā. Pa to laiku Gobzems uzrādīja nepieciešamo dokumentu, tāpēc parlamenta sēdei vajadzētu turpināties klātienē.

Pašlaik norisinās Saeimas 2.septembra sēdes turpinājums.

Gobzems ar pirms nedēļas pieņemtu lēmumu ir izslēgts no dalības vēl gaidāmajā 9.septembra Saeimas sēdē, kuras norise ir plānota pēc 2.septembra sēdes beigām.

Kā novēroja aģentūra LETA pie ieejas Saeimas sēžu zālē dežūrē policists, tāpat Saeimas ēkā atrodas vēl daži policisti. Iepriekš Saeimas darbības vēsturē policisti ir bijuši tie, kuri parlamenta uzdevumā ir norādījuši konkrētam deputātam, ka viņam ir aizliegta dalība parlamenta sēdē.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 41

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais