Policija Pļavniekos kādā dzīvoklī atrod prāvus narkotiku krājumus

FOTO: Valsts policija

Rīgā pagājušajā nedēļā kratīšanā uzieti prāvi narkotiku krājumi, kā arī atsavināti 17 475 eiro, informē Valsts policija.

Ķengaraga iecirkņa policisti 23.septembrī, kopā ar Valsts ieņēmumu dienesta Muitas pārvaldes ekspertiem ar darba suņiem ieradās divos dzīvokļos Pļavniekos, lai veiktu kratīšanu.

Kratīšanas laikā vienā no dzīvokļiem tika atrasta zaļganbrūnas augu izcelsmes viela un skaidra nauda - 5450 eiro. 1993.gadā dzimušais mājokļa iemītnieks turpat notikuma vietā tika aizturēts.

FOTO: Valsts policija

Šajā pašā dienā veicot kratīšanu 1990.gadā dzimuša vīrieša dzīvesvietā turpat netālu Pļavnieku mikrorajonā, muitas darba suns norādīja uz narkotiku glabāšanas vietām.

Šajā adresē tika konstatēti un izņemti 25 maisiņi ar zaļganbrūnas augu valsts izcelsmes vielu, elektroniskie svari, 13 maisiņi ar gaišas krāsas pulverveida vielu, maisiņš ar brūnas krāsas sapresētu vielu, maisiņš ar zilas krāsas tablešu fragmentiem, folija vīstoklis ar tumšas krāsas papīra loksni, šaujamierocim līdzīgs priekšmets "Valter" ar piecām patronām un septiņas tabletes "Xanax".

Tāpat konstatēta un atsavināta neskaidras izcelsmes nauda 11 520 eiro

Kriminālprocesā veikta kratīšana arī kādā garāžu kooperatīvā Latgales priekšpilsētā, kur arī tika uzietas narkotiskās vielas - vairāki maisi ar zaļganbrūnas augu izcelsmes vielu, vairāki maisiņi ar gaišas krāsas pulverveida vielu, vīstoklis ar bēšas krāsas pulverveida vielu, maisiņš ar brūnas krāsas sapresētu vielu, 354 gabali MDMA tablešu. Tāpat izņemti elektroniskie svariņi, vakuuma maisu pakotājs un skaidra nauda - 505 eiro.

Ekspertīzes rezultāti liecina, ka kopumā gan dzīvokļos, gan garāžā atsavināti 2,535 grami marihuānas un 147 grami MDMA. Kopumā izņemti 17 475 eiro skaidrā naudā. Pulverveida vielai vēl tiek gaidīti ekspertīzes rezultāti.

Policija turpina skaidrot narkotisko vielu izcelsmi un citus notikušā apstākļus. Aizdomās turētajiem piemērots drošības līdzeklis - policijas uzraudzība.

Pēc procesuālo darbību veikšanas, ja apstiprināsies, ka konfiscētā nauda ir iegūta negodprātīgā ceļā, ar tiesas lēmumu tā tiks iemaksāta Valsts kasē.

Uz augšu
Back