Sv, 28.05.2023.

TOP 10 ⟩ "Saki, ka mīli"; "kā tu brauc?!"; "brokoli?" jeb veidi kā nokaitināt jebkuru veci

Egoiste
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 1
Foto: Shutterstock

Šis raksts parāda to, cik mēs - sievietes un vīrieši - esam atšķirīgi. Kas vienam šķiet nieks - otram pasaules traģēdija. Ko viens organizē ilgu laiku, otrs nemaz nepamana. Šoreiz par to, kā vīriešus prot nokaitināt tikai sievietes. 

1. Vai tu mani mīli?

Pat ja viņam patiešām ir spēcīgas jūtas pret jums, labāk ļaut viņam par tām pastāstīt, nevis iedzīt viņu stūrī ar prašņāšanu. Turklāt, ja pārāk bieži runājat par nopietnām tēmām, tiek zaudēta to vērtība un nozīmīgums.

Biežāk vīrietim patīk savas darbības pierādīt ar rīcību - ceļojums, kaislīgs sekss, restorāns vai pārsteiguma dāvana. Ļaujiet vīrietim izlemt!

2. Kāda ir tava dzīves jēga?

Vīrietim patīk runāt par dzīves jēgu, sēžot pie alus pudeles vai viskija glāzes. Lai par to runātu, viņam ir jājūtas komfortabli un atbrīvoti. Ja vīrietim to prasīsi katru dienu, pastāv risks, ka viņš vienas alus pudeles vietā jau sāks patērēt vairākas. Bet ja nopietni, vīrieti nevajag bieži apgrūtināt ar filosofiju. 

3. Pasaki viņam, ko tev teica māte

Nav noliedzams, ka dažreiz mammas padomi ir noderīgi, bet bieži tie ir arī morāli novecojuši. Esi pati šo padomu filtrs, pirms dalies ar šo informāciju ar savu vīrieti. Viņš tāpat tajā neiedziļināsies un nesapratīs, ko tu no viņa gribi. Nenogurdini viņu. 

4. Kritika bērnu vai padoto priekšā

Vīrietim nešķiet nekas sliktāks par kritiku tādu cilvēku klātbūtnē, kuri sociālā stāvokļa ziņā ir zemāki par viņu. Viņaprāt, tas automātiski pazemina viņa statusu padoto acīs.

Tāpēc, ja jums patiešām kaut kas nepatīk viņā un vēlaties to labot, tad vissaprātīgākais ir pastāstīt viņam par to privāti.

5. Barot viņu ar salātiem un zaļumiem, zinot, ka viņam garšo gaļa

Pat ja esi jau sen kļuvusi par veģetārieti, nemēģini viņu ar varu vilkt uz savu pusi, atņemot iecienītos ēdienus. Ja viņš mājās neatradīs gaļu, viņš to atradīs restorānā, bārā, pie mātes vai citā dzīvoklī. Mēs vairs nedzīvojam trūkuma laikmetā. 

6. Kritizē viņa braukšanas veidu

Ikviens vīrietis sevi uzskata par stūrējošu dievu. Un nav svarīgi, kāds automašīnas modelis viņam ir un kāda ir braukšanas pieredze. Šeit viņš ir labākais un vissvarīgākais! 

Kritika par viņa braukšanas stilu pielīdzināma viņa kritizēšanai seksa laikā. Ne vienu, ne otru viņš tev nepiedos.

7. Pastāsti viņam par meditāciju un jogu

Ja tavs vīrietis nav meditācijas un jogas atbalstītājs, tad nav svarīgi, cik tālu esi progresējusi šajā jomā. Jebkurā gadījumā viņš nebūs gatavs klausīties stāstu par tavām čakrām un asanām. Tāpēc efektīvāk būs paaicināt viņu pastāvēt kādā pozā uz izturību.Tici man, viņš to novērtēs daudz vairāk nekā 5–10 minūšu stāstu par pašu procesu.

8. Nosūti viņam apavu fotogrāfijas un lūdz izvēlēties

Vīrietim nav ne mazākās nojausmas, kurš papēdis ir modernāks, kuras kurpes ir skaistākas, kurš modelis ērtāks. Visticamāk, pieklājības dēļ viņš vienkārši akceptēs pirmo foto, kas, visticamāk, nepatiks tev. Izlem pati par kurpēm, bet viņam ļauj izvēlēties apakšveļu!

9. Uzaicini viņu uz klasiskās mūzikas koncertu

Ja vīrietis nemācījās konservatorijā vai mūzikas skolā, tad prasme gūt baudu no klasiskās mūzikas viņam nav "ieprogrammēta". Ir jāiemācās saprast mūziku kā mākslu, modi, svešvalodu. Cilvēkam bez sagatavošanās tas var būt nesaprotami. 

10. Runā ar viņu par sieviešu ciklu un sava emocionālā stāvokļa izmaiņām

Vīrietim ir zināms par tavām ikmēneša "īpašajām dienām", kā arī par sieviešu hormonālajām svārstībām un PMS. Bet neviens, izņemot tavu ginekologu, nav gatavs klausīties atklātas sarunas par to, kā tas notiek un kā tu jūties.

Teikums, ka tev ir kritiskās dienas un šodien nav labi fiziski un emocionāli, būs pietiekami saprotams. 

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 1

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu