Krapāne atstāj PCL priekšsēdētājas amatu un aiziet no partijas

Saeimas deputāte Ieva Krapāne piedalās Saeimas sēdē, kurā uzrunu saka Zviedrijas Karalistes parlamenta spīkers. FOTO: Paula Čurkste/LETA

Saeimas deputāte Ieva Krapāne atkāpusies no partijas "Par cilvēcīgu Latviju" (PCL; iepriekš "KPV LV") valdes priekšsēdētājas amata, kā arī ir aizgājusi no partijas, pavēstīja politiķe.

Deputāte norādīja, ka šādam lēmumam ir dažādi iemesli. Krapāne tieši neatbildēja, vai paliks strādāt "Neatkarīgo" Saeimas frakcijā, taču uzsvēra, ka PCL jau kādu laiku savas frakcijas parlamentā nav.

"Neatkarīgo" frakcijā pašlaik ir seši parlamentārieši, no kuriem divi ir PCL un divi ir partijas "Likums un kārtība" biedri.

Par iestāšanos kādā citā partijā deputāte neesot domājusi.

Laikraksts "Diena" vēstīja, ka Krapāne no partijas aizgājusi arī atšķirīgā redzējuma dēļ no daļas citu valdes locekļu par partijas nākotni un pašreizējo situāciju. Krapāne vērtējusi, ka palikusi mazākumā, kur visu izšķīruši PCL trīs valdē ievēlētie vīrieši, kuri pēdējo valdes sēdi neesot ļāvuši politiķei vadīt. Šādos apstākļos viņa nolēmusi partiju pamest, jo nespējot vienoties ar citiem valdes locekļiem.

Uz augšu
Back