Cimdars, iespējams, mediķiem uzrādījis viltotu vakcinācijas sertifikātu
Cimdara ģimene to noliedz

FOTO: LETA

Šonedēļ mūžībā aizgājušais bijušais Centrālās vēlēšanu komisijas priekšsēdētājs Arnis Cimdars, iespējams, mediķiem varētu būt uzrādījis viltotu vakcinācijas pret Covid-19 sertifikātu, šovakar vēsta TV3 ziņas.

TV3 vēsta, ka mediķi plāno vērsties tiesībsargājošajās institūcijās par kāda it kā pret Covid-19 vakcinēta pacienta nāvi, jo, viņuprāt, mirušais patiesībā neesot bijis vakcinēts. Tikmēr TV3 rīcībā esošā informācija liecina, ka viltotā sertifikāta uzrādītājs, iespējams, esot bijis Cimdars.

Turklāt, iespējams, viltotu vakcinācijas pret Covid-19 sertifikātu medicīnas iestādē uzrādījis Cimdara ģimenes loceklis, kurš patlaban slimnīcā cīnās par savu dzīvību, vēsta TV3.

Ģimene paziņojumā noraida TV3 Ziņu izplatīto informāciju

Savukārt Arņa Cimdara ģimene izplatījusi paziņojumu, kurā apgalvo, ka gan pirms saslimšanas ar Covid-19, gan slimības gaitā Arnis Cimdars skaidri un atkārtoti paziņojis saviem tuviniekiem un ārstējošajam personālam, ka viņš nav potējies pret Covid-19. Viņš atklāti dalījies ar pieņēmumu, ka veiksmīgi izslimos slimību un iegūs imunitāti dabīgā ceļā.

Ģimene arī norāda, ka pašlaik slimnīcā nav neviena Cimdaram tuva cilvēka, kas cīnītos par savu dzīvību ne saistībā ar Covid-19, ne jebkādas citas saslimšanas dēļ.

Papildus tam,

e-veselības sistēmā nepastāv ieraksts par Cimdara vakcināciju pret Covid-19, uzsvēra Cimdara ģimene.

Tā kā mirušais nevar aizstāvēt savas tiesības pret goda aizskaršanu un neslavas celšanu, Arņa Cimdara ģimene pieprasa plašu publisku atvainošanos no TV3 un ziņas atsaukšanu līdz 2021. gada 23. oktobrim.

au ziņots, ka trešdienas pēcpusdienā 59 gadu vecumā mūžībā devies bijušais Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) priekšsēdētājs Arnis Cimdars, apstiprināja tuvinieki.

Pēc LTV rīcībā esošās informācijas viņš miris pēc inficēšanās ar Covid-19. Cimdars šovasar bija starp partijas "Latvija pirmajā vietā " dibinātājiem, un tāpat kā viņa pārstāvētā partija iestājās pret obligāto vakcināciju.

Uz augšu
Back