Rīgā darbu sāks vakcinācijas punkts autoostā

FOTO: Paula Čurkste/LETA

No šodienas Rīgā darbu sāks vakcinācijas pret Covid-19 punkts autoostā, informēja Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.

Vakcinācijas punkts ierīkots Rīgas autoostas otrā stāva uzgaidāmajā zālē. Tas darbosies otrdienās, piektdienās un sestdienās no plkst.9 līdz 18.

Šonedēļ sāks darboties vakcinācijas punkti arī Rīgas apkaimju daudzdzīvokļu namu tuvumā, tā nodrošinot vakcināciju pēc iespējas tuvāk galvaspilsētas iedzīvotāju ikdienas gaitām.

Kā pirmais šāds vakcinācijas punkts īpaši aprīkotā konteinerā tika izvietots Bolderājā, Gobas un Lemešu ielas krustojumā. Šis vakcinācijas punkts sāka darboties pirmdienas pēcpusdienā, bet turpmāk tas strādās no plkst.9 līdz 19.

Plānots, ka Rīgā tiks izvietoti kopumā astoņi šādi vakcinācijas punkti dažādās apkaimēs. Vakcinācija šajos punktos notiks pēc "dzīvās rindas" principa.

Rīgā vakcinācijas iespējas gan ar pierakstu, gan "dzīvajā rindā" var saņemt arī trīs lielajos vakcinācijas centros. Centru kopējā kapacitāte ir ap 5500 vakcinācijas epizožu dienā.

Šie centri atrodas "Konferenču centrā ATTA", Starptautiskajā izstāžu centrā "Ķīpsala" un "Rimi" Olimpiskajā centrā Grostonas ielā 6B

Vakcinācija tikai ar pierakstu iespējama “Rīgas Dzemdību namā”, “Rīgas veselības centra” filiālēs Bolderājā, Ziepniekkalnā, Iļģuciemā, Imantā, Ķengaragā un Torņakalnā, “Rīgas 1.slimnīcā”

Iepriekš pierakstoties var saņemt vakcīnas arī vakcinācijas punktos Rīgas tirdzniecības centros.

Uz augšu
Back