Rīgā aizturēts skrejriteņu akumulatoru zaglis

"Bolt" elektriskie skrejriteņi. FOTO: Evija Trifanova/LETA

Rīgā aizvadītajā naktī mājsēdes laikā policija aizturējusi skrejriteņu akumulatoru zagli, informēja Valsts policija.

Īsi pēc pusnakts likumsargi saņēma informāciju par kādu personu, kura Aleksandra Čaka ielā, iespējams, no nomas elektroskrejriteņiem nozagusi akumulatorus.

Reaģējot uz saņemto informāciju, nekavējoties tika sākta personas meklēšana un piesaistītas vairākas policijas ekipāžas. Pēc neilga laika policisti atrada elektroskrejriteņiem nozagtos akumulatorus, kuri, iespējams, ļaundarim bija izkrituši pa ceļam, pārvarot nožogojumu.

Nedaudz vēlāk policija turpat netālu kādā pagalmā Kroņu ielā atrada vīrieti, kurš bija aizelsies. Lai gan policistiem radās aizdomas, ka tas ir meklētais elektroskrejriteņu akumulatoru zaglis, viņi sākotnēji lūdza personai paskaidrot, kādēļ atrodas ārpus savas dzīvesvietas mājsēdes laikā.

Aizdomīgajam vīrietim nebija pamatota attaisnojoša iemesla, tādēļ viņam par mājsēdes neievērošanu piemērots sods 1000 eiro apmērā.

Tikmēr notikuma vietā ieradās arī citi policijas kolēģi. Policistiem atpazīstot vīrieti par iepriekš minēto zādzību, vīrietis kļuva agresīvs, tāpēc policisti 1988.gadā dzimušo vīrieti noguldīja zemē un aizturēja.

Par atteikšanos no narkotisko vielu ekspertīzes personai piemērots 200 eiro sods.

Tāpat pret personu sākts administratīvā pārkāpuma process par nepakļaušanos likumsargu likumīgajām prasībām un piemērots 200 eiro sods.

Par zādzību sākts kriminālprocess.

Uz augšu
Back