Muižniece: Obligātā vakcinācija skolotājiem nav radījusi dramatisku situāciju skolās

TVNET/LETA
Muižniece: Obligātā vakcinācija skolotājiem nav radījusi dramatisku situāciju skolās
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 8
Izglītības un zinātnes ministre Anita Muižniece.
Izglītības un zinātnes ministre Anita Muižniece. Foto: Paula Čurkste/LETA

Vakcinēšanās prasības ieviešana skolotājiem nav radījusi dramatisku situāciju skolās, šādu viedokli Latvijas Radio pauda izglītības un zinātnes ministre Anita Muižniece (JKP).

Politiķe atzina, ka valstī ir atsevišķas izglītības iestādes ar lielāku nevakcinēto pedagogu īpatsvaru. Oktobrī veiktajā aptaujā ticis noskaidrots, ka obligātās vakcinēšanās prasības dēļ darbu ir gatavi pamest 5% pedagogu.

"Kopumā dramatiskas situācijas, mūsuprāt, nav," izteicās ministre.

Muižniece vērtēja, ka Covid-19 testēšanas problēmas ir atrisinātas un skolu un laboratoriju sadarbība ir uzlabojusies. Arī ieviešot jauno antigēnu testēšanu, tiekot domāts par to, lai neatjaunotos septembrī vērojamais haoss.

Kā ziņots, no pirmdienas izglītības process visās izglītības pakāpēs atkal notiks klātienē. Izņēmums būs triju pašvaldību - Rīgas, Ventspils un Liepājas - vispārizglītojošās skolas, kas, ņemot vērā augsto saslimstību ar Covid-19 pašvaldības teritorijā, ir pagarinājušas attālinātās mācības. Rīgā un Liepājā līdz 17.novembrim attālināti turpinās mācīties 7.-12.klašu skolēni, savukārt Ventspilī šonedēļ attālināti mācīsies 4.-12.klašu skolēni.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu