Pk, 31.03.2023.

Par GKR jauno vadītāju izvirzīts Burovs

LETA
Par GKR jauno vadītāju izvirzīts Burovs
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Oļegs Burovs.
Oļegs Burovs. Foto: Ieva Leiniša/LETA

Līdzšinējais partijas "Gods kalpot Rīgai" (GKR) vadītājs Andris Ameriks par jauno partijas priekšsēdētāju izvirzījis Rīgas domnieku, agrāko mēru Oļegu Burovu.

Ameriks par to informēja sestdien notiekošajā partijas kongresā. Burova kandidatūru atbalstot arī partijas valde. Par Burovu vēl būs jābalso partijas biedriem.

Jau ziņots, ka ilggadējais "Gods kalpot Rīgai" (GKR) vadītājs Andris Ameriks nolēmis atkāpties no partijas vadītāja amata, lai koncentrētos darbam Eiropas Parlamentā, kā arī lai partija jaunas komandas un jauna līdera vadībā gatavotos 14.Saeimas vēlēšanām.

Kongresā tiks ievēlēta partijas valde un jaunais vadītājs, kā arī tiks diskutēts par iespējamo partijas dalību 14.Saeimas vēlēšanās.

Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju Latvijā, kongress norit attālinātā formātā.

Kā liecina aģentūras LETA arhīvā pieejamā informācija, Ameriks partiju vada kopš tās dibināšanas 2012.gada martā.

GKR līdz šim ir bijusi pārstāvēta Rīgas domē, kur kopā ar "Saskaņu" astoņus gadus veidoja valdošo koalīciju, bet pēc pēdējām vēlēšanām tā ir opozīcijā. Savukārt Eiropas parlamentā Ameriks tika ievēlēts no "Saskaņas" saraksta, kur startēja kopā ar "Saskaņas" līderi un bijušo Rīgas mēru Nilu Ušakovu.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu