Tukumā atrod kamīna pelnos paslēptu marihuānu

Valsts policija. Ilustratīvs attēls FOTO: Paula Čurkste/LETA

Otrdien policisti kādā mājoklī Tukumā atrada marihuānu, kas bija paslēpta kamīna pelnos, informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Dace Kalniņa.

Likumsargi, veicot sankcionētu kratīšanu iepriekš sāktajā kriminālprocesā, kādā dzīvesvietā Tukumā atrada un atsavināja aptuveni 40 gramus marihuānas, kas bija paslēpta pelnos kamīnā. Izmeklēšana šajā kriminālprocesā turpinās, un ir nozīmētas ekspertīzes, lai precīzi noteiktu narkotisko vielu sastāvu un daudzumu.

Par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu vai pārsūtīšanu bez nolūka tās realizēt Krimināllikumā ir paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz trim gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Policija vērš uzmanību, ka narkotisko un psihotropo vielu lietošana ir iemesls uzvedības, sajūtu un domāšanas izmaiņām, kā arī ietekmē fizisko un garīgo veselību. Tā var izraisīt panikas lēkmes, bezmiegu, depresiju, komu un pat nāvi. Narkotisko un psihotropo vielu lietotājiem pieaug risks iekļūt bīstamās situācijās vai nelaimes gadījumos, norāda likumsargi.

Uz augšu
Back