Lūk, kāpēc aizsaulē aizgājušais "Louis Vuitton" dizainers Virgils Ablohs bija ģeniāls!

Egoiste
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments
Foto: AFP/SIPA/Scanpix

41 gada vecumā 28.11. mūžībā devies Virgils Ablohs, itāļu luksusa modes firmas "Off-White" dibinātājs un "Louis Vuitton" vīriešu apģērbu dizainers. Modes pasaulei šī nāve ir dziļas sēras, jo lūk, kāpēc Virglis bija tik ģeniāls un neaizstājams...

Vairāk nekā divus gadus Virgils cīnījās ar retu vēža paveidu – sirds angiosarkomu.

Vakardienas ziņas par Virgila Abloha aiziešanu mūžībā modes pasaulē ir liels, liels zaudējums, un ne jau tikai tāpēc, ka viņš bija jauns, skaists, veiksmīgs un slavens. Salīdzinoši īsā laika posmā (Ablohs savu "Off-White" zīmolu atvēra tikai 2013. gadā) dizainers paspēja izdarīt tik daudz, cik citi pat visa sava mūža garumā ne.

"Viņš bieži kļuva par kādu strīdīgu diskusiju epicentru, kas Virgila viedokli darīja tuvu sabiedrībai, un bija sajūta, ka daudzi viņu pazīst pat personīgi. Viņš var patikt un var nepatikt, bet nenoliedzami, ka savā īsajā, bet ļoti spilgtajā karjerā viņam izdevies mainīt noteikumus, pēc kuriem dzīvo un strādā visa modes nozare," raksta "Harper Bazaar". 

Ganas imigrantu dēls, kurš sāka modē strādāt, drukājot papīru un vārot kafiju "Fendi" galvenajā mītnē, vēlāk kļuva par sava mega veiksmīgā zīmola dibinātāju un pirmo melnādaino radošo direktoru "Louis Vuitton" vēsturē! 

Mainīja izpratni par modes luksusprecēm

Viņš apgrieza "sadarbības pasauli" kājām gaisā

Pusaudžu elks un atbalsts

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu