S, 13.08.2022.

Itālijā vīrietis mēģina izvairīties no vakcīnas injekcijas, izmantojot silikona roku

TVNET
Itālijā vīrietis mēģina izvairīties no vakcīnas injekcijas, izmantojot silikona roku
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 9
Vakcinācija Itālijā. Ilustratīvs attēls
Vakcinācija Itālijā. Ilustratīvs attēls Foto: SIPA/Scanpix

Bīlā, Itālijā kāds 50 gadus vecs vīrietis ieradiess koronavīrusa vakcinācijas centrā ar silikona roku, cerot, ka ārsts viņu vakcinēs. Par to sociālajā tīklā «Facebook» raksta Pjemontas reģiona vadītājs Alberto Chirio.

Viņš sacīja, ka silikons uz viltotās rokas izskatījies ļoti līdzīgs īstai ādai. «Taču krāsa un pieskāriena sajūta radīja medicīnas darbiniecei aizdomas, ka kaut kas nav kārtībā, tādēļ viņa lūdza vīrietim parādīt visu roku,» raksta Chirio.

Medmāsa, kurai bija jāveic injekcija, vietējiem medijiem stāstīja, ka, uzrotot piedurkni, viņa atklāja, ka āda ir «gumijota un auksta», kā arī «pārāk gaiša».

Kad maldināšana atklājās, vīrietis mēģināja pārliecināt medmāsu, lai viņa uz notikušo «piever acis». Taču informācija par notikušo nodota prokuratūrai.

Ziņu aģentūra «Reuters», atsaucoties uz Itālijas aģentūru «Ansa», vēsta, ka vakcinācijas atteikuma dēļ no amata atstādinātais tagad jau bijušais veselības aprūpes darbinieks vēlējies apmānīt kolēģi vakcinācijas centrā.

«La Repubblica» savukārt norāda, ka šis incidents, iespējams, nav bijis vienīgais šāda veida krāpšanās mēģinājums.

Itālijā vakcinēšanās pret Covid-19 vīrusu ir obligāta visiem medicīnas iestāžu darbiniekiem. No 15. decembra tā kļūs obligāta vēl vairākām profesijām, to skaitā militārpersonām un policijai. Turklāt no šīs nedēļas veselības aprūpes darbiniekiem ir obligāti jāsaņem trešā injekcija.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu