C, 18.08.2022.

Sestdien ugunsgrēkā Jelgavas novadā gājis bojā cilvēks

TVNET
Sestdien ugunsgrēkā Jelgavas novadā gājis bojā cilvēks
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Zane Bitere/LETA

Sestdien tika saņemts izsaukums uz Jelgavas novada Cenu pagastu, kur piecstāvu mājas pagrabā bija deguši sadzīves priekšmeti, notikuma vietā gāja bojā viens cilvēks, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests.

Sestdien plkst.19.54 tika saņemts izsaukums uz Jelgavas novada Cenu pagastu, kur piecstāvu mājas pagrabā bija deguši sadzīves priekšmeti 2m2 platībā. Liesmas bija izdevies apdzēst pirms VUGD ierašanās. Notikuma vietā gāja bojā viens cilvēks. Plkst.20.15 VUGD darbu notikuma vietā pabeidza.

Pirmdienas naktī plkst. 00.43 VUGD saņēma izsaukumu uz Ogres novada Mazozolu pagastu, kur dega vienstāva pirts 60m2 platībā.

Veicot dzēšanas darbus, cieta viens ugunsdzēsējs glābējs,

kurš pēc Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu apskates darbu notikuma vietā turpināja. Plkst.07.03 ugunsgrēks likvidēts.

Plkst.10.30 tika saņemts izsaukumus uz Ludzas novada Ciblas pagastu, kur dega saimniecības ēka 250m2 platībā. Tika piesaistīta traktortehnika, lai no ēkas izvestu malku un siena ruļļus. Mājdzīvnieki no degošas būves tika izvesti. Plkst.15.21 uguns izplatīšanās tika ierobežota un svētdien plkst.09.53 ugunsgrēks tika likvidēts.

Piektdien plkst.19.41 tika saņemts izsaukums uz Augšdaugavas novada Kalupes pagastu, kur traktors bija iebraucis dīķī. Ugunsdzēsēji glābēji atbrīvoja un nogādāja cilvēku krastā. Nodeva cietušo NMPD mediķiem un izvilka traktoru no dīķa. Plkst.21.02 VUGD darbu notikuma vietā pabeidza.

Nedēļas nogalē VUGD saņēma 125 izsaukumus, lai novāktu nolūzušus kokus.

Lielākoties tika atbrīvota ceļu braucamās daļa, bet divos gadījumos kokus bija uzkritis arī uz automašīnām.

Aizvadītajās diennaktīs ugunsdzēsēji glābēji steidzās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, sadzīves mantas, malka, kokmateriāli, piecos gadījumos bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens, sodrēji deviņu ēku dūmvados, sienas siltinājums, starpsiena, starpstāvu pārsegums, tehnoloģiskā iekārta, veļas mazgājamā mašīna, trīs vieglās automašīnas, neapsaimniekota saimniecības ēka, pieci šķūņi, dārza māja, trīs pirtis, dzīvojamais vagoniņš un dzīvojamā māja.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu