Mediju uzraugs no retranslējamo programmu reģistra izslēdzis 38 TV programmas

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 4
Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls. Foto: Shutterstock

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) veikusi Latvijas teritorijā retranslējamo audio un audiovizuālo programmu saraksta auditu, kā rezultātā ir pieņemts lēmums izslēgt no programmu saraksta 38 TV programmas.

No saraksta izslēgti šādi kanāli - "9 kanal Izrail"; "AB Moteurs"; "BBC Earth"; "Boomerang Europe"; "CBS Drama (EMEA)"; "Chelsea TV (HD)"; "Damskiy klub"; "Discovery World"; "Disney XD"; "Dzhey Si Ti Vi (JCTV)"; "High TV 3D"; "iConcerts SD/HD"; "LNK"; "Lover Radio"; "Maxxi TV"; "MGM HD"; "Motorsport.tv"; "Musicbox"; "Platinum TV"; "Radost' moya"; "Rai Uno"; "RIBALKA TV"; "TNT Cyprus"; "TNT Film"; "TRT World"; "TVE Internacional Europa"; "Universal Channel"; "VIASAT Golf"; "VIASAT Motor"; "VIASAT Xtra"; "Outdoor Channel"; "Outdoor Channel HD", "3flow 3D"; "Amazing life"; "C Music TV"; "Pervyy delovoy" "Dairing TV" un "Egoist TV".

NEPLP skaidro, ka lēmums pieņemts, apkopojot kabeļtelevīzijas pakalpojumu sniedzēju sniegto informāciju, kā arī sazinoties ar programmu pārstāvjiem. No iegūtās informācijas padome guvusi pārliecību, ka kabeļtelevīzijas pakalpojumu sniedzēji tās vairs neizmanto, vairākus mēnešus nav iekļāvuši savos programmu sarakstos, vai arī programmām vairs nav spēkā esošas licences.

"Šis ir pirmais rezultāts NEPLP sāktajam kabeļoperatoru nozares auditam, kuram sekos vairāki citi nozīmīgi soļi, kas nozari padarīs caurskatāmāku," norāda NEPLP priekšsēdētājs Ivars Āboliņš.

NEPLP ir neatkarīga institūcija, kas atbilstoši savai kompetencei pārstāv sabiedrības intereses elektronisko plašsaziņas līdzekļu jomā. Padome uzrauga, lai to darbībā tiktu ievērota Satversme, Elektronisko plašsaziņas līdzekļu likums un citi normatīvie akti. Padome ir atvasināta publiska persona.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 4

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu