O, 26.09.2023.

Jaunais Latvijas vēstnieks Kanādā būs Kaspars Ozoliņš

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments
Foto: Zane Bitere / LETA

Valsts prezidents Egils Levits šodien svinīgā ceremonijā Rīgas pilī pasniedza akreditācijas vēstuli nākamajam Latvijas vēstniekam Kanādā Kasparam Ozoliņam, informēja Ārlietu ministrijā (ĀM).

Ministrijā norādīja, ka Ozoliņš darba gaitas ĀM sāka 1994.gadā. Viņš strādājis Starptautisko organizāciju departamentā, Drošības politikas nodaļā, vadījis Krievijas nodaļu un Drošības politikas departamentu. Tāpat viņš strādājis Latvijas vēstniecībās Zviedrijā un ASV, bijis Latvijas valdības pilnvarotais pārstāvis trīspusējā Latvijas-Krievijas-EDSO komisijā un Valsts kancelejas direktora vietnieks hibrīdapdraudējuma novēršanas jautājumos.

Ozoliņš bijis Latvijas vēstnieks Čehijā, Horvātijā un Dānijā. Kopš 2019.gada viņš vadījis Drošības politikas un starptautisko organizāciju direkciju.

Vēstnieks studējis Latvijas Universitātē, ieguvis vēstures maģistra grādu, pilnveidojis savas zināšanas Eiropas drošības politikas kursos Eiropas Padomē un Dž.Māršala centrā Vācijā, kā arī stažējies Zviedrijas Aizsardzības pētījumu institūtā.

Ozoliņš amatā nomaina vēstnieku Kārli Eihenbaumu, kurš pārstāvēja Latvijas intereses Kanādā kopš 2016.gada.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais