Omikrona straujās izplatības mazināšanai valdība plāno izskatīt jautājumu par iebraucēju pastiprinātu testēšanu

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 1
Foto: Zane Bitere / LETA

Covid-19 omikrona paveida straujās izplatības mazināšanai valdība plāno izskatīt jautājumu par iebraucēju pastiprinātu testēšanu, otrdien Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas sēdē atzina Ministru prezidenta parlamentārā sekretāre Evika Siliņa (JV).

Siliņa norādīja, ka šodien valdība izskatīs jautājumu par situāciju ar Covid-19 omikrona paveidu, kas diemžēl nav pozitīva, jo inficēšanās gadījumu skaits Latvijā palielinās.

"Valdība šodien plāno izskatīt jautājumu saistībā ar ielidošanu, proti, iebraucējiem pastiprināt testēšanu. Tas gan visdrīzāk nenotiks lidostā, bet cilvēkiem, visdrīzāk, būs jāveic testēšana," norādīja Siliņa.

Tāpat valdība diskutēšot par tirdzniecības centru turpmāko darbību.

Jau ziņots, ka Latvijā reģistrēts 41 Covid-19 omikrona paveida gadījums, no kuriem seši līdz astoņi ir vietējās pārneses gadījumi, pirmdien pēc koalīcijas sanāksmes atklāja veselības ministrs Daniels Pavļuts (AP).

Pēc viņa domām, šis skaitlis pieaugs.

Mūsu valstspiederīgie, kas dzīvo Lielbritānijā, Norvēģijā, Zviedrijā, Vācijā un citur, kur omikrona klātbūtne ir lielāka nekā Latvijā, svētku laikā dosies uz mājām, un vīruss izplatīsies, prognozēja Pavļuts. Līdzīgi esot bijis pērn ar deltas paveidu.

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 1

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais