Brīdinājums!

Šo lapu nedrīkst atvērt, ja Tev vēl nav 18 gadu.

Man jau ir 18 Man vēl nav 18

Čiks un... viss? Ko darīt, ja vīrieša ejakulācija notiek pārāk ātri

FOTO: Shutterstock

Viens no visbiežākajiem heteroseksuālu pāru izaicinājumiem guļamistabā ir panākt, lai dāma baudas virsotnes sasniedz ātrāk, bet vīrietis spēj darboties ilgāk. Kas jāņem vērā, lai gultas priekos apmierinātas būtu abas puses?

Par iespējām paspilgtināt sievietes baudu un paātrināt viņas kulmināciju stāstījām jau iepriekš (lasi te). Bet ko darīt, ja vīrieša ejakulācija notiek pārāk ātri? Šoreiz atklāsim trīs efektīvākās metodes, kā vīrietis var attālināt orgasmu, lai abi partneri varētu izbaudīt tuvības brīžus ilgāk.

Izturības treniņš

Nevienam nav noslēpums, ka ejakulācija visātrāk pienāk tad, kad uzbudinājuma līmenis ir īpaši augsts. Tas visbiežāk notiek tad, ja seksa dzīvē ir bijusi garāka pauze. Tādos gadījumos nereti pat vismazākā stimulācija var ātri novest pie orgasma, mazinot vēlmi turpināt aktu.

Izturības treniņš var būt ļoti noderīgs, lai pat retās seksa reizēs vīrietis spētu kontrolēt savu performanci un varētu sniegt baudu tik ilgi, cik to vēlas abi partneri.

Visefektīvāk trenēties var, izmantojot masturbatorus ar īpašu stimulējošu tekstūru. Tie sniedz daudz intensīvākas sajūtas nekā plaukstas, maksts vai anālās atveres reljefs. Ar katru masturbācijas reizi loceklis sāks vairāk pierast pie izteiktās masāžas (iestāsies tolerance) un tādējādi seksa laikā tas vairs nebūs tik ļoti jutīgs.

FOTO: Publicitātes foto

Jutības mazināšana

Ir iespējams arī mazināt locekļa jutību pirms akta un akta laikā. To var panākt ar īpaši veidotiem prezervatīviem vai jutību mazinošo intīmo kosmētiku, piemēram, spreju, kurš jāuzklāj uz locekļa galviņas un tā jutīgākās vietas – saitītes. Pēc dažām minūtēm līdzeklis būs iesūcies ādā, loceklis kļūs mazāk jutīgs un dzimumakta laikā neiestāsies pārstimulācija. Attiecīgi - orgasms nepienāks tik ātri. Galvenais ir līdzekli uzklāt pareizi un ļaut tam iesūkties ādā, lai pārpalikumi nenonāktu uz sievietes dzimumorgāniem.

Dubults neplīst! Uzreiz pēc līdzekļa uzklāšanas uz locekļa var uzvilkt arī prezervatīvu, tad jutību mazinošais efekts būs divkāršs 

un dzimumakts varēs notikt ātrāk, jo caur prezervatīvu līdzeklis nevar nonākt uz partnera ādas.

Arī prezervatīvi, piemēram, šis, var palīdzēt paildzināt aktu, jo tajos ir jutību mazinoša viela. Pēc to uzvilkšanas ir svarīgi uzreiz nesākt intensīvas penetratīvas darbības - ir jāļauj vismaz dažas minūtes iedarboties jutību mazinošajam gelam. Ja netiek nogaidīts, tad var gadīties, ka ejakulācija var notikt, vēl pirms gels ir iedarbojies.

Erekcijas gredzeni

Erekcijas gredzena galvenā funkcija ir palīdzēt vīrietim saglabāt locekļa stingrību ilgāk, lai kulminācija nenotiktu pārāk ātri un nekontrolēti.

Gredzens nospiež locekļa pamatni, tādējādi palēninot asins atplūšanu atpakaļ ķermenī un šādi palīdzot noturēt erekciju ilgāk. Turklāt orgasma tuvošanās brīdī vīrietim ir iespēja sevi vieglāk kontrolēt, mainot ritmu, tempu, pozu vai uztaisot mazu pauzīti. Protams, gredzens nebūs brīnumlīdzeklis, lai gultas prieki varētu turpināties visu nakti, bet gan labs palīginstruments vīrietim, kas ļaus saglabāt kontroli pār sava ķermeņa reakciju.

FOTO: FUN FACTORY GmbH

Svarīgi atcerēties, ka pirmkulminācijas fāze pirms lielā fināla (plato stadija) ir īpaši patīkama, un ne mazums vīriešu to izbauda pat vairāk kā pašu ejakulāciju.

Te var apskatīt labākos erekcijas gredzenus.

FOTO: Publicitātes attēls

Raksts tapis sadarbībā ar SexyStyle.

Uz augšu
Back