Visā Latvijā apledojuma dēļ ir apgrūtināta braukšana

Sniegots un apledojis ceļš ziemā FOTO: Unsplash/Theodor Vasile

Sestdienas rītā sniegs un apledojums uz autoceļiem lielākajā daļā Latvijas teritorijas apgrūtina braukšanas apstākļus, informēja VSIA "Latvijas Valsts ceļi".

Autoceļi tiek attīrīti no sniega un kaisīti ar pretslīdes materiāliem. Braukšanas apstākļu uzlabošanai uz ceļiem strādā 147 ziemas dienesta tehnikas vienības.

Apgrūtināti braukšanas apstākļi pa valsts galvenajiem autoceļiem ir uz Tallinas šesejas (A1) posmā no Berģiem līdz Bīriņu pagriezienam, uz Vidzemes šosejas (A2) posmā no Rīgas līdz Raunas pagriezienam, uz Valmieras šosejas (A3) posmā no Murjāņiem līdz Strenčiem, uz Rīgas apvedceļa (A4 un A5), uz Daugavpils šosejas (A6) posmā no Rīgas līdz Nīcgalei, uz Bauskas šosejas (A7), uz Jelgavas šosejas (A8), uz Liepājas šosejas (A9) posmā no Rīgas līdz Kaģiem un no Apšupes krustojuma līdz Skrundai, uz Ventspils šoseja (A10), uz Rēzeknes šosejas (A12) posmā no Jēkabpils līdz Stolbovkai, uz autoceļa Grebņeva-Medumi (A13) posmā no Rēzeknes līdz Spoģiem, uz Rēzeknes apvedceļa (A15) un uz Kokneses šosejas (P80).

Uz reģionālajiem autoceļiem apgrūtināta braukšana ir visā Latvijā, izņemot Alūksnes, Daugavpils, Jelgavas, Krāslavas, Liepājas un Ludzas apkārtni.

Autovadītāji aicināti būt piesardzīgiem, it īpaši rīta un vakara stundās. Svarīgi izvēlēties laika apstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu un ieplānot papildu laiku ceļā.

Uz augšu
Back