Latvijas, Lietuvas un Igaunijas ģimenes kartes darbosies visā Baltijā

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 1
Foto: TVNET

Daudzbērnu ģimeņu kartes turpmāk darbosies visās trīs Baltijas valstīs, piektdien paziņoja Lietuvas Sociālās aizsardzības un darba ministrija.

Atbildīgās Latvijas, Lietuvas un Igaunijas institūcijas parakstījušas vienošanos par sadarbību "Ģimenes kartes" programmas īstenošanā.

Lietuvā daudzbērnu ģimenēm un ģimenēm, kurās aug bērns ar īpašām vajadzībām, tiek piešķirtas privilēģijas ar ģimenes karti, Latvijā darbojas programma "Latvijas Goda ģimenes apliecība "3+ Ģimenes karte"", savukārt Igaunijā daudzbērnu ģimenēm tiek piešķirta ģimenes karte "Perekaart".

Tagad pakalpojumus ar šīm kartēm varēs saņemt visas trīs Baltijas valstīs.

"Pašlaik daudzbērnu ģimenēm un ģimenēm, kurās aug bērni ar īpašām vajadzībām, ir daudz izaicinājumu. Uzskatu, ka ģimenes karte sniegs lielas iespējas šādām ģimenēm, un esmu priecīga, ka šī karte sniegsies pāri Lietuvas robežām un paplašināsies uz citām Baltijas valstīm," pauda Lietuvas sociālās aizsardzības un darba ministre Monika Navickiene.

Ģimenes karte sniedz īpašas atlaides pakalpojumiem, precēm un pasākumiem, To īpašnieki atlaides var saņemt pie programmas partneriem gan valsts, gan privātajā sektorā.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 1

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu