Kur šobrīd atrodas iespējamā Putina mīļotā Alīna Kabajeva?

FOTO: Wikimedia Commons

Bijusī vingrotāja un olimpiskā čempione Alīna Kabajeva (38) ilgus gadus tiek uzskatīta par kara noziedznieka, Krievijas prezidenta Vladimira Putina (69) mīļoto sievieti. Tiek ziņots, ka Kabajeva kopā ar bērniem šobrīd atrodas Šveicē, raksta Elu24.

Aļina Kabajeva ir tatāru izcelsmes bijusī Krievijas mākslas vingrotāja un politiķe. Divas reizes piedalījusies Olimpiskajās spēlēs. 2000. gadā Sidnejā izcīnīja bronzas medaļu, bet 2004. gadā Atēnās — zelta medaļu daudzcīņā. Ar panākumiem startējusi Pasaules un Eiropas čempionātā. Alīna Kabajeva savu profesionālās sportistes karjeru beidza 2007. gadā.

2001.gada 1.decembrī tobrīd 18 gadus vecās sportistes vārds pirmo reizi tika pieminēts Kremļa oficiālajā vietnē - kara noziedznieks, Krievijas prezidents Vladimirs Putins apmeklēja sporta pasākumu, kurā tapa Kabajevas un Putina pirmā kopīgā fotogrāfija. Neilgi pēc tam Kabajava kļuva par valdošās partijas “Vienotā Krievija” biedri, bet sešus gadus vēlāk viņa no šīs partijas tika ievēlēta Krievijas Valsts domē.

Kremlis vienmēr ir noliedzis viņas iespējamās attiecības ar kara noziedznieku, Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu, taču jau gadiem ilgi klīdušas runas, ka viņi ir cieši saistīti, turklāt viņiem ir pat kopīgi bērni.

Šveices mediji 2015. gadā rakstīja, ka holdinga "National Media Group" vadītāja Alīna Kabajeva dzemdējusi zēnu. Prese neizslēdz, ka bijusī vingrotāja devusies dzemdēt uz ārzemēm, lai izvairītos no Krievijas preses uzmanības. Dzemdības notikušas Svētās Annas klīnikā, Tičīno, Šveices dienvidos, raksta "Blick". Pēc četriem gadiem parādījās runas, ka Alīna dzemdējusi dvīņus Kulakovas dzemdību klīnikā, Maskavā.

Oficiāla apstiprinājuma šai informācijai nav.

Uz augšu
Back