P, 28.11.2022.

Ierobežots ugunsgrēks Saldus pamatskolas jaunās piebūves jumtā

TVNET/LETA
Ierobežots ugunsgrēks Saldus pamatskolas jaunās piebūves jumtā
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
VUGD. Ilustratīvs foto
VUGD. Ilustratīvs foto Foto: Zane Bitere/LETA

Šovakar Saldū aizdedzies ar skolu savienotas sporta zāles jumts, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests.

Plkst.19.51 ugunsdzēsēji saņēma izsaukumu uz Lielo ielu Saldū, kur ar atklātu liesmu dega divstāvu mūra ēkas jumts.

Ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka jumts deg sporta zālei, kas savienota ar skolu. Aģentūrai LETA zināms, ka šī skola ir Saldus pamatskola.

Kā aģentūrai LETA pavēstīja Saldus domes priekšsēdētājs Māris Zusts (LZP), bojājumi ēkai ir nopietni, taču neko vairāk pirms ekspertīzes pateikt nevarot. Ēka ir būvniecības procesā, un tieši šodien uz tās jumta esot notikuši būvdarbi.

Zusts norādīja, ka ēkā bija plānots izveidot kabinetus, bibliotēku, savukārt pagājušajā nedēļā būvsapulcē tika noteikts, ka būvdarbu pabeigšanas termiņš būtu bijis šī gada vasara.

Ugunsdzēsēji glābēji patlaban strādā notikuma vietā. Tiek piesaistīti papildu resursi. Pirms VUGD ierašanās no ēkas evakuējušies 20 cilvēki.

Patlaban nav informācijas, vai ugunsgrēkā ir cietušie.

Īsi pirms plkst.22 ir ierobežota uguns izplatīšanās Lielajā ielā Saldū, kur dega Saldus pamatskolas jaunās piebūves jumts.

Kā informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD), degošā ēka ir jaunbūve. Degšanas platība bijusi 200 kvadrātmetri. Dzēšanas darbi notikuma vietā turpinās. Nav ziņu, ka negadījumā būtu cietuši cilvēki.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu