Vīrieši, kuriem nemitīgi vajag sievietes plecu un atbalstu

Egoiste
Foto: Unsplash

Lai arī tradicionāli ir pieņemts uzskatīt, ka visi vīrieši vienmēr ir pašpārliecināti un to vien gaida, kā palīdzēt sievietei un atbalstīt to, astrologi ir pārliecināti, ka daudzu Zodiaka zīmju pārstāvji nebūt neatbilst šim stereotipam, vēsta portāls "Postimees".

Vēzis

Vēža zīmē dzimuši vīrieši nereti ir lieliski ģimenes dzīvē - ar lielāko prieku pieskata bērnus, pagatavo vakariņas vai dodas palīgā sievasmātei salabot tekošo krānu.

Šīs zīmes vīriešu lielākā vājība ir tas, ka tie ir mīkstčaulīgi. Šajā zīmē dzimušos bieži vien pārmāc neizlēmība un nepārliecinātība.

Vēži parasti ļoti cieši pieķeras savām mātēm, tādēļ sievietei nav jābrīnās, ja vīrs metīsies izpildīt visas savas mammas kaprīzes. Neskatoties uz labajām iezīmēm, sievietei, kas apprecējusies ar Vēzi, jāņem vērā, ka viņš bieži vien nebūs dzīvesbiedres stiprais balsts.

Svari

Šīs zīmes vīrieši parasti ar apveltīti ar asu prātu un veselīgu pasaules uztveri. Svari ir burvīgi draugi, ar kuriem reti kurai būs garlaicīgi, taču ar šīs zīmes vīrieti ilgstoši kopā spēs būt tikai sieviete, kas gatava attiecības ielikt ne mazumu piepūles.

Zem šā zvaigznāja dzimušie ir ārprātīgi neizlēmīgi un slinki, un viņu dzīvesbiedrēm nāksies tos nemitīgi skubināt un motivēt.

Šīs zīmes pārstāvji mīl runāt, taču tam diemžēl reti kad seko rīcība. Svaru vīrietis labprāt savai sievietei klāstīs, ka nav materiālists un tic, ka nauda nenes laimi, taču šādas runas paredzētas tikai tam, lai attaisnotu savu ambīciju trūkumu un slinkumu.

Zivis

Šīs Ūdens zīmes pārstāvji uz zemes stāv tikai ar vienu kāju vai pat nevienu. Savās domās tie redz sevi kā veiksmīgas, pašpārliecinātas un stipras personības. Tiesa, tās ir tikai iedomas, turklāt šīs zīmes pārstāvji reti kad spēj saņemties, lai piepildītu pašu  nospraustos mērķus un sapņus.

Šīs Zodiaka zīmes pārstāvis vēlas sev blakus redzēt stipru sievieti, kas spēs uz saviem pleciem turēt visu ģimenes dzīvi, tikmēr Zivju zīmes vīrietis turpinās naivi sapņot, cerot, ka reiz viņa vēlmes pašas no sevis piepildīsies.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām!
Uz augšu