Tehniskas kļūdas dēļ dažās Circle K uzpildes stacijās degvielas cena "uzlidojusi" līdz 4 eiro litrā

TVNET
Tehniskas kļūdas dēļ dažās Circle K uzpildes stacijās degvielas cena "uzlidojusi" līdz 4 eiro litrā
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls. Foto: Shutterstock

Pamatīgu pārsteigumu šodien, 3. jūnijā, daudziem šoferiem raisīja dažās degvielas mazumtirgotāja "Circle K" uzpildes stacijās redzamās degvielas cenas, proti, 95. markas degvielas cena bija uzkāpusi līdz četriem eiro litrā.

Taču, kā skaidroja "Circle K", redzamā cena bija radusies tehniskas kļūdas dēļ. 

"Atvainojamies - bija radusies tehniska kļūme, un tā jau ir atrisināta!" norāda tirgotājs.

Jau vēstīts, ka iepriekšējā nedēļa bija piektā pēc kārtas, kurā turpināja augt 95.markas benzīna vidējā cena, savukārt dīzeļdegvielas cena turpināja samazināties, liecina Eiropas Komisijas (EK) apkopotie dati.

EK ik nedēļu apkopo dalībvalstu datus par vidējām degvielas cenām. 95.markas benzīna vidējā cena pagājušajā nedēļā pieauga par 1,4%, kārtējo reizi sasniedzot rekordaugstu līmeni, bet dīzeļdegvielas cena samazinājās par 1,5%,

Šonedēļ publiskotā EK informācija par iepriekšējo nedēļu liecina, ka Latvijā litrs 95.markas benzīna nedēļā no 24.maija līdz 30.maijam maksāja vidēji 1,944 eiro par litru, nedēļu iepriekš vidējā 95.markas benzīna cena bija 1,918 eiro par litru, bet vēl pirms nedēļās - 1,861 eiro par litru.

Savukārt vidējā dīzeļdegvielas cena pagājušajā nedēļā bija 1,850 eiro par litru. Nedēļu iepriekš vidējā dīzeļdegvielas cena sasniedza 1,879 eiro par litru, bet vēl nedēļu iepriekš - 1,895 eiro par litru.

Iepriekšējo reizi 95.markas benzīnam vidējās cenas rekords tika sasniegts šogad nedēļā no 17. līdz 23.maijam, kad 95.markas benzīna vidējā cena bija 1,918 eiro par litru. Savukārt dīzeļdegvielas rekords iepriekšējo reizi tika sasniegts nedēļā no 3. līdz 9.maijam, kad tā maksāja 1,90 eiro par litru.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais