Sv, 28.05.2023.

Zane Rēvalde par māsas skarbo dzīvi cietumā un abu attiecībām

Egoiste
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Ekrānšāviņš no video

Dzīvē mēdz notikt arī nežēlīgi pavērsieni, kad it kā neko vairs nevar labot, tomēr ir jāatrod sevi spēks dzīvot tālāk, attīrīties un atdzimt par labāku cilvēku. Šāda liela traģēdija pirms gandrīz diviem gadiem notika Rēvaldu ģimenē, kad viena no meitām Ilze Rēvalde alkohola reibumā izraisīja satiksmes negadījumu, kurā gāja bojā cilvēks.

Par to, ko tas nozīmēja viņai pašai un visai ģimenei, sarunu šovā “Kad viņas satiekas” atklāti stāsta Ilzes māsa, “Veselības centrs 4'' filiāļu un ''Anti-Aging Institute'' vadītāja Zane Rēvalde.

“Brīdī, kad tas notika, mēs ar māsu bijām ļoti atsvešinājušās, viņai bija ļoti grūts periods dzīvē. Mēdz teikt – katrā ļaunumā ir kaut kas labs, un

man šķiet, ka ne tikai māsa no cietuma iznāks kā daudz labāks cilvēks, bet arī mūsu attiecības būs pilnīgi citā kvalitātē.

Lai saprastu, kā varu māsai palīdzēt, arī pati esmu izlasījusi milzīgu daudzumu tādas literatūras, uz kādu nekad neskatītos agrāk. Māsai savukārt ir viņas mākslinieces talants, caur kuru viņa šajos ļoti ierobežotajos apstākļos mēģina sevi dziedēt – izdzīvot savas sāpes, nožēlu, labošanos. Māsai tagad ir pieejams tikai kartons un zīmuļi, bet tie tiešām ir neparasti darbi, var redzēt, ka cilvēkam, kas tos radījis, ir neaptverami pārdzīvojumi," raidījumā "Kad viņas satiekas" runā Zane Rēvalde.  

Caur darbiem māsa spēj lasīt Ilzes sāpes un "viņas pārdzimšanu, pārtapšanu un nožēlu".

"Vietai, kur viņa atrodas, ir jābūt labošanas iestādei - tā tam būtu jābūt, bet realitāte ir daudz skarbāka. Dzīves apstākļi ir šausmīgi. Cilvēki, ar kuriem nākas pavadīt kopā laiku, nevar nekādā veidā padarīt labāku cilvēku vai palīdzēt viņai. Tie ir slepkavas, bērnu slepkavas..." raidījumā stāsta ieslodzītās māsa Zane Rēvalde. 

Zane raidījumā arī apstāsta, ka vienīgais saziņas veids starp māsām ir vēstules: "Mēs rakstām viena otrai vēstules, un tas ir mūsu attiecības pacēlis tādā līmenī kā nekad. Viņa iznāks ārā un būs mans labākais draugs, bet to es nekad nevarēju iedomāties..."

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu