S, 28.01.2023.

Lietoto auto tirgotāju "Baltijas auto centrs" pievienos "Domenikss"

LETA
Lietoto auto tirgotāju "Baltijas auto centrs" pievienos "Domenikss"
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Mercedes-Benz GLE Coupe prezentācija Domenikss salonā
Mercedes-Benz GLE Coupe prezentācija Domenikss salonā Foto: LETA

Somijas auto nozares uzņēmums "Veho" apvienos tai piederošos lietoto automobiļu tirgotāju SIA "Baltijas auto centrs" un automašīnu "Mercedes Benz" ģenerālpārstāvi Latvijā SIA "Domenikss", kas kļūs par iegūstošo sabiedrību, liecina paziņojumi oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".

Paziņojumos par "Baltijas auto centrs" un "Domenikss" reorganizāciju teikts, ka 15.jūnijā uzņēmuma vienīgais dalībnieks ir pieņēmis lēmumu reorganizēt sabiedrību, veicot tās pievienošanu iegūstošajai sabiedrībai - "Domenikss". Pievienošanas rezultātā "Domenikss" kļūs par "Baltijas auto centra" visas mantas un visu tiesību un saistību pārņēmēju, bet "Baltijas auto centrs" beigs pastāvēt kā atsevišķa juridiska persona bez likvidācijas procesa.

Tāpat ir nolemts starp sabiedrībām noslēgt reorganizācijas līgumu atbilstoši pušu starpā noslēgtajam reorganizācijas līguma projektam.

Kā ziņots, pērn decembra sākumā noslēdzās darījums, kurā "Veho" no uzņēmējas Benitas Danilenko iegādājās "Domenikss".

"Domenikss" finanšu dati par 2021.gadu vēl nav pieejami, bet uzņēmuma apgrozījums 2020.gadā bija 37,756 miljoni eiro, kas ir par 17,8% mazāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa palielinājas par 47,6% - līdz 1,569 miljoni eiro, liecina informācija "Firmas.lv". Kompānija "Domenikss" reģistrēta 1997.gadā, un tās pamatkapitāls ir 1,684 miljoni eiro.

"Baltijas auto centrs" apgrozījums 2020.gadā bija 1,88 miljoni eiro, kas ir par 17,5% mazāk nekā gadu iepriekš, bet peļņa pieauga trīs reizes līdz 29 960 eiro. "Baltijas auto centrs" reģistrēts 2001.gadā un tā pamatkapitāls ir 1,086 miljoni eiro.

Tēmas
Nepalaid garām!
Uz augšu