S, 23.09.2023.

Turpmāk bērniem arī sestdienās būs pieejama valsts apmaksāta akūtā zobārstniecība

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments
Foto: Shutterstock

Turpmāk bērniem līdz 18 gadu vecumam sestdienās būs pieejami valsts apmaksāti zobārstniecības pakalpojumi akūtos gadījumos, kad medicīniskā palīdzība ir nepieciešama pēkšņi, informēja Nacionālajā veselības dienestā (NVD).

Šādu palīdzību var saņemt Rīgā, Ogrē, Valmierā, Liepājā un Daugavpilī.

Akūtās zobārstniecības pakalpojumi tiek sniegti tikai gadījumos, ja bērnam ir akūtas, nepārejošas zobu sāpes, vaiga vai/un smaganu tūska vai zoba trauma, taču katra gadījuma atbilstību akūtam stāvoklim izvērtē zobārsts.

NVD informē, ka pakalpojuma sniegšanu ārstniecības iestādes nodrošina "dzīvās rindas" kārtībā. Vienlaikus, ja ārstniecības iestādē ir pieejams tālrunis saziņai sestdienās, pirms došanās uz to ieteicams sazināties, lai pārrunātu sūdzības un ieteicamo rīcību.

Pakalpojumus sniegs "Veselības centru apvienības" (VCA) poliklīnikas "Pļavnieki" un "Elite" un veselības centrs "Adoria" Rīgā, "Šmitu zobārstniecība" Ogrē, zobārstniecības "AB Dental" ("Algoritms L") un "Libau Dental" Liepājā, "Dentalfix" Valmierā un Daugavpils zobārstniecības klīnika.

Informācija par bērnu zobārstniecības pakalpojumu sniedzējiem, tajā skaitā akūtos gadījumos sestdienās, ir pieejama NVD dienesta tīmekļvietnes sadaļā "Zobārstniecības pakalpojumi".

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu