Pk, 12.08.2022.

Bolderājā trīs gadus vecas meitenes tēvs alkohola reibumā publiski atkailinās

TVNET/LETA
Bolderājā trīs gadus vecas meitenes tēvs alkohola reibumā publiski atkailinās
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 6
Attēls no notikuma vietas
Attēls no notikuma vietas Foto: Rīgas Pašvaldības policija

Rīgā, Bolderājā, par atkailināšanos sabiedriskā transporta pieturvietā aizturēts piedzēries vīrietis, kura pieskatīšanā tobrīd atradās trīs gadus veca meitene, informē Rīgas pašvaldības policija.

Ceturtdienas vakarā pašvaldības policija saņēma izsaukumu no kādas aculiecinieces, kura skaidroja, ka Bolderājā vīrietis stiprā alkohola reibumā ar mazgadīgu meitu sēž sabiedriskā transporta pieturvietā.

Ierodoties norādītajā adresē, policijas darbiniekus sagaidīja vairāki aculiecinieki. Vīrietis atzinis, ka esot lietojis alkoholiskos dzērienus. Mēģinot piecelties kājās, pārkāpējs alkohola reibuma dēļ nespēja nostāvēt un atkal apsēdās.

Pārkāpējam bija grūtības atcerēties personas datus, arī meitas datus viņš nosaukt nespēja. Tomēr likumsargi no meitenes noskaidroja viņas vārdu un uzvārdu. Tāpat izdevās iegūt informāciju par bērna māti.

Notikuma vietā vīrietis atteicās veikt alkohola koncentrācijas pārbaudi izelpā un sāka lamāties bērna klātbūtnē ar cieņas aizskarošiem vārdiem, kā arī vēlāk publiski novilka bikses, tādējādi atkailinoties visu garāmgājēju priekšā.

Policija nolēma vīrieti nogādāt Tvaika ielā ekspertīzes veikšanai, kur viņam konstatēja alkohola reibumu. Savukārt meitene nogādāta pie mātes, kura kārtības sargus un meitu sagaidīja deklarētās dzīvesvietas adresē.

Pret bērna tēvu sākti divi administratīvā pārkāpuma procesi - par nespēju pilnvērtīgi pildīt vecāku pienākumus un par sīko huligānismu.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu