Džeina Fonda savos 84 mirdz kā reklāmas seja

Egoiste
Džeina Fonda savos 84 mirdz kā reklāmas seja
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Publicitātes foto

Kinoakadēmijas balvas ieguvēja, aktīviste, fitnesa ikona Džeina Fonda, neskatoties uz savu pieklājīgo seniores vecumu - 84 gadi, teikusi jāvārdu kādam reklāmas projektam. Jāatzīst, viņa izskatās žilbinoši!

"H&M Move" sāk ar vispārēju treniņa kampaņu, kuru vada Cilvēki kustībā - fitnesa ikona Džeina Fonda un atzītais horeogrāfs Jakuels Naits. Kampaņā Džeina vēlreiz uzņemas treneres lomu, savukārt Jakuels Naits pievienojas viņai šajā starppaaudžu treniņā, atzīmējot visas kustību formas un Cilvēkus kustībā, sākot no ļoti prasmīgiem līdz priecīgi rotaļīgiem.

Foto: Publicitātes foto

Džeina Fonda 40 gadus pēc sava pirmā treniņu video izlaišanas vēlas iedvesmot: "Es esmu veltījusi ļoti daudz no savas dzīves, lai cilvēkus motivētu kustībai, tādēļ man dabiski tuva ir misija aicināt visu pasauli kustēties, turklāt man arī ļoti patīk filozofija par "apģērbu kustībām", nevis "apģērbu sportam". Sports nav par to, vai tu esi atlētisks. Būtiskākais ir sniegt savam ķermenim tādu kustību, lai tas būtu vesels un varētu par tevi parūpēties." 

Džeinai kampaņā pievienojas Jakuels Naits, slavens horeogrāfs, kas veidojis vienus no ikoniskākajiem deju priekšnesumiem un vairākus Superbowl šovus: "Sadarbība šķiet kā lieliska iespēja turpināt manu personīgo misiju - nojaukt barjeras kustībai un aicināt pasauli kustēties un dejot. Runājot par sportu, kopā mēs radām jaunu precedentu - apliecinām, ka nav nepieciešams abonements, lai kustētos.”

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu