Nika Linde par vardarbību: viņš prasīja pilnīgu pakļaušanos un draudēja man (1)

Egoiste
CopyLinkedIn Draugiem X
Foto: Ekrānšāviņš no video

Simpātiskā hipnoterapeite un Mastermaind moderatore Nika Linde šobrīd dzīvo laimīgās attiecībās, ir divu bērnu māmiņa un kopumā atstāj par sevi pārliecinātas sievietes iespaidu. Taču, kā viņa atklāj sarunu raidījumā “Kad viņas satiekas”, lai līdz tam nonāktu, viņai bijis jānoiet ērkšķains un sāpīgs ceļš. 

Jaunībā Nika veselus divus gadus bija iesaistīta attiecībās ar zemisku un vardarbīgu partneri, kurš bijis arī lielisks manipulators. Tā bijusi emocionālā vardarbība

"Man tas cilvēks sākumā vispār nepatika, nu nemaz. Bet ar savu uzmanību, neatlaidību viņš panāca, ka sāku ar viņu tikties. Kad mums regulāri izrāda uzmanību, mēs sākam justies īpašas un arī otru cilvēku sākam redzēt savādāk. Taču, tiklīdz bija panācis savu, viņš momentā parādīja savu īsto būtību. Sāka noniecināt visu, kas esmu un ko daru. "Tev nekas nesanāk, tev jādara, kā es tev saku," atspoguļo viņa teikto Linde. 

"Bija nenormāla greizsirdība un kontrole, viņš prasīja pilnīgu pakļaušanos. Ja teicu, kur esmu, - piebrauca pārbaudīt. Ja biju mājās, man bija jāiededz guļamistabā gaisma, lai viņš varētu pārliecināties. Kad es sāku iebilst - viņš draudēja ar fizisku vardarbību un kaitēt maniem vecākiem. Reiz pat, kad neieslēdzu gaismu, viņš brutāli izsita logu vecāku mājai," stāsta Nika. 

Kāpēc viņa neko neteica vecākiem? "Es baidījos no nosodījuma, ka neklausīju un tikos ar vecāku puisi, kaut mani brīdināja un bija jau reiz pieredze līdzīga," atzīst sieviete. 

Bet pēc diviem gadiem Nika pielika punktu šīm attiecībām. Tas bijis pagrieziena punkts, jo kā apgalvo Nika "es izcīnīju sevi šajās attiecībās": "Es biju palikusi drošāka un sāku palēnām šo zemisko cilvēku spiest lejā. Es sev apsolīju, ka pret mani neviens nekad tā vairs neizturēsies. Es sapratu, ka spēju kontrolēt visu!"

Komentāri (1)CopyLinkedIn Draugiem X
Redaktors iesaka
Nepalaid garām!
Uz augšu