Pugačova vērsusies Krievijas Tieslietu ministrijā, lūdzot iekļaut viņu "ārvalstu aģentu" sarakstā

TVNET
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 22
Maksims Galkins un Alla Pugačova
Maksims Galkins un Alla Pugačova Foto: Instagram/Maxim Galkin

Reaģējot uz sava vīra Maksima Galkina pasludināšanu par ārvalstu aģentu, dziedātāja Alla Pugačova vērsusies Krievijas Tieslietu ministrijā ar lūgumu arī viņu pasludināt par ārvalstu aģenti, liecina ieraksts dziedātājas "Instagram" lapā.

"Lūdzu sevi ieskaitīt manas mīļās zemes ārvalstu aģentu rindās, lai es būtu solidāra ar savu vīru, godīgu, kārtīgu un atklātu cilvēku, kurš ir īsts un neuzpērkams Krievijas patriots, kurš vēl Tēvzemei uzziedēt, mierīgu dzīvi, vārda brīvību, kā arī pārtraukt mūsu puišu nāvi iluzoru mērķu vārdā, kas padara mūsu valsti par atstumtu un apgrūtina mūsu pilsoņu dzīvi," tā Pugačova.

Jau vēstīts, ka parodists un televīzijas raidījumu vadītājs Maksims Galkins, kurš izteicies pret karu Ukrainā, ir iekļauts Krievijas fizisko personu reģistrā, kuras pilda ārvalstu aģenta funkcijas.

Galkins atrodas ārpus Krievijas. Pēc Krievijas pilna apjoma iebrukuma Ukrainā sākuma februāra beigās viņš atradās Izraēlā, kur savos koncertos asi kritizēja šo karu. Mākslinieks uzstājies arī ASV, Latvijā un Polijā.

Galkins sociālajos tīklos ir komentējis masu slepkavības Bučā un izteicies, ka karam nevar būt nekāda attaisnojuma.

Pēc tam viņam tika liegts ētera laiks Krievijas televīzijā. Masu mediji ziņoja, ka tam par iemeslu bija tieši Galkina izteikumi pret karu un ka viņš jau kara pirmajās dienās zaudējis reklāmu kontraktus.

Septembrī kļuva zināms, ka Galkina sieva Alla Pugačova ir atgriezusies Krievijā.

Foto: Viesi ierodas uz Maksima Galkina uzstāšanos

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 22

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu