Sv, 4.12.2022.

"Bolt" Rīgā un Jūrmalā sāk piedāvāt jaunu pakalpojumu

TVNET | FINANCENET
"Bolt" Rīgā un Jūrmalā sāk piedāvāt jaunu pakalpojumu
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Bolt Drive automobiļi
Bolt Drive automobiļi Foto: Mihkel Maripuu

Kompānija “Bolt” Rīgā un Jūrmalā uzsākusi piedāvāt jaunu pakalpojumu – automašīnu nomas pakalpojumu, kas būs pieejams visu diennakti.

Rīga un Jūrmala ir otrā un trešā pilsēta Eiropā, kurā būs pieejams “Bolt Drive”. Automašīnu koplietošana būs daļa no “Bolt” mobilitātes piedāvāto rīku klāsta, lai palīdzētu pilsētām pārorientēties no privātajām automašīnām uz ilgtspējīgām alternatīvām. Uzņēmums Latvijā jau piedāvā kopbraukšanas un elektrisko skrejriteņu nomas pakalpojumus.

“Bolt Drive” automašīnas var izmantot braucieniem gan pilsētā, gan ārpus tās. Tiek piedāvāts plašs transportlīdzekļu klāsts, tostarp "Toyota RAV4", "Audi Q2", "Audi A3", "Volkswagen T-Roc" un "Volkswagen T-Cross", "Toyota C-HR", "Toyota Corolla", "Hyundai i20" un citi. “Bolt Drive” klientiem ir iespēja izvēlēties ikdienas mobilitātes vajadzībām piemērotu automašīnas veidu – mazākas automašīnas ātriem iepirkšanās braucieniem vai lielākus, apvidus ceļu auto nedēļas nogales izbraucieniem ārpus pilsētas.

“Bolt Drive” brauciena cena ir atkarīga no brauciena laika un nobrauktā attāluma. Sākot no 0.07 eiro par minūti un 0.18 eiro par kilometru. Mazākā auto modeļa "Hyundai i20" izmantošana visas dienas garumā izmaksā 22.90 eiro plus maksa par nobrauktajiem kilometriem. “Bolt Drive” pakalpojums ir ļoti izdevīgs.

Piemēram, ja lietotāji nolemj braukt ar "Hyundai i20" un doties no Rīgas centra uz iepirkšanās centru “AKROPOLE Alfa”, brauciena galīgās izmaksas būs aptuveni 2.80 eiro.

Maksa sedz arī visus degvielas izdevumus. Lietotāji, kas nomās automašīnu, kurai nepieciešams uzpildīt degvielu, veiks degvielas apmaksu, izmantojot “Bolt” uzņēmuma debetkarti, kas būs pieejama automašīnā, un par degvielas uzpildīšanu saņems 2 eiro bonusu lietotnē. Pēc reģistrācijas “Bolt” aplikācijā, klienti var uzsākt braucienu, atbloķējot automašīnu ar mobilo tālruni, un pabeigt to jebkur pilsētā, lietotnē norādītajā kartā.

"”Bolt Drive” papildina mūsu mobilitātes rīku piedāvājumu Rīgā un Jūrmalā. Šī pakalpojuma ieviešana ļauj mums nodrošināt teju visas vietējās mobilitātes vajadzības – neatkarīgi no tā, vai tie ir īsi attālumi, kuriem labākais risinājums ir skrejriteņi, vai garāki attālumi, kuriem optimāls risinājums ir kopbraukšana vai automobiļu koplietošana,” saka “Bolt Drive” vadītājs Latvijā Fēlikss Igaunis.

Plaša koplietošanas automobiļu ieviešana palīdzēs lietotājiem ilgtermiņā ietaupīt naudu un atteikties no ievērojamiem finansiāliem izdevumiem, kas saistīti ar privātā transportlīdzekļa iegādi un pēc tam tā uzturēšanu.

"Privāto automašīnu īpašumtiesības ir pagātnes risinājums. Privātais automobilis ir ļoti neefektīvs, jo 95 % laika tas stāv dīkstāvē un to izmanto tikai 1 vai 2 cilvēki dienā. Turklāt automašīnas iegāde un uzturēšana kļūst arvien apgrūtinošāka un dārgāka, tāpēc mēs esam priecīgi, ka varam piedāvāt alternatīvas. Mēs vēlamies nodrošināt cilvēkiem dzīvotspējīgu un efektīvu risinājumu privāto automašīnu aizvietošanai, tāpēc mēs piedāvājam “Bolt Drive” Latvijā," papildina Igaunis.

“Bolt” vienmēr ir svarīga drošība, tāpēc uzņēmums pastāvīgi atgādinās lietotājiem ievērot ceļu satiksmes noteikumus, kā arī “Bolt Drive” noteikumus un nosacījumus. Lai atturētu no bezatbildīgas braukšanas, uzņēmums arī uzraudzīs braukšanas ātrumu un izsūtīs brīdinājumus.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu