Apsūdzēta sieviete par cietsirdību un vardarbību pret savu mazgadīgo bērnu

TVNET/LETA
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Shutterstock

Austrumzemgales prokuratūra nosūtījusi tiesai krimināllietu, kurā apsūdzēta sieviete par cietsirdību un vardarbību pret savu mazgadīgo bērnu, informēja prokuratūra.

Kā izriet no apsūdzības, sieviete pavirši un nevērīgi pildīja bērna aprūpes pienākumus, pameta bērnu novārtā, atstājot viņu bez uzraudzības, aprūpes, kopšanas un uztura.

Konfliktos ar bērnu viņa lietoja necenzētus vārdus un nenodrošināja bērna vecumam atbilstošu un drošu vidi, kā arī emocionālās un fiziskās vajadzības. Turklāt pagājušā gada rudenī apsūdzētā sieviete, dusmu vadīta, tīši iesita pa seju savam mazgadīgajam bērnam un sāka viņu žņaugt, pēc kā izteica viņam draudus nogalināt, ja bērns par notikušo kādam izstāstīs.

Tādā veidā apsūdzētā māte vardarbīgi un cietsirdīgi apgājās ar savu mazgadīgo bērnu, nodarot viņam fiziskas un psihiskas ciešanas, kas ietekmēja mazgadīgā bērna attīstību, jo tā neatbilst viņa vecumposmam.

Bērnam tika konstatēta sociāli pedagoģiska ielaistība, disfunkcionāli priekšstati par starppersonu attiecībām, kā arī asociālas uzvedības iezīmes, kas var radīt paliekošas sekas bērna tālākai psihiskai attīstībai.

Lieta izskatīšanai nodota Zemgales rajona tiesai.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu