Sv, 27.11.2022.

VIDEO ⟩ Cēsu novadā aptur jaunieti, kurš "lido" ar 170 km/h lielu ātrumu

TVNET Auto
Cēsu novadā aptur jaunieti, kurš "lido" ar 170 km/h lielu ātrumu
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Ekrānuzņēmums no video

Cēsu novadā policija apturējusi jaunieti, kurš traucies ar ātrumu 170 kilometri stundā, lai gan atļautais braukšanas ātrums bija 90 kilometri stundā, informēja Valsts policijas (VP) Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Ance Rozīte.

VP ekipāža 1.oktobrī, veicot satiksmes uzraudzību, Cēsu novadā, Vaives pagastā, uz autoceļa Valmieras - Cēsis - Drabeši 31.kilometrā fiksēja ļoti steidzīgu BMW markas automašīnu, kas pārvietojās virzienā no Valmieras uz Drabešiem ar ātrumu 170 km/h, kur atļautais braukšanas ātrums ir 90 km/h. Pārbaudot automašīnas vadītāju, policija konstatēja, ka pie BMW stūres sēdies 2003.gadā dzimis jaunietis.

Saskaņā ar Ceļu satiksmes likumu par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu vairāk par 60 km/h ar mopēdiem, motocikliem, tricikliem, kvadricikliem, vieglajiem automobiļiem un kravas automobiļiem, kuru pilna masa nepārsniedz 7,5 tonnas, piemēro naudas sodu transportlīdzekļa vadītājam no 360 līdz 480 eiro un transportlīdzekļu vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegumu uz sešiem mēnešiem.

Šajā gadījumā par pārkāpumu autovadītājam piemērots naudas sods 360 eiro apmērā, kā arī transportlīdzekļu vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegums uz sešiem mēnešiem, piebilst Rozīte.

Video: Jaunietis "lido" ar 170 km/h

Tēmas
Nepalaid garām!
Uz augšu