VIDEO ⟩ Valmieras novadā aptur steidzīgu šoferi, kurš traucies ar 185 km/h lielu ātrumu

TVNET Auto
Valmieras novadā aptur steidzīgu šoferi, kurš traucies ar 185 km/h lielu ātrumu
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 1
Foto: Ekrānuzņēmums no video

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Rietumvidzemes iecirkņa Reaģēšanas nodaļas inspektori pagājušajā nedēļā apturējuši kādu steidzīgu šoferi Plāņu pagastā.

Trešdien, 2. novembrī, ap plkst. 10.00, pildot dienesta pienākumus, Valmieras novadā, Plāņu pagastā, uz autoceļa Inčukalns – Valmiera – Igaunijas robeža (Valka) 100. kilometrā fiksēja "Audi" markas automašīnu, kas traucās ar ātrumu 185 kilometri stundā, kur atļautais braukšanas ātrums ir 90 kilometri stundā.

Pārbaudot automašīnas vadītāju, policisti konstatēja, ka pie "Audi" stūres sēdies 1987. gadā dzimis vīrietis.

Ņemot vērā mērierīces radara pieļaujamo kļūdu, minimāli iespējamais braukšanas ātrums bija 179 km/h.

Par atļautā maksimālā braukšanas ātruma pārsniegšanu policijā tika sākts administratīvā pārkāpuma process, un 1987. gadā dzimušajam autovadītājam par pārkāpumu piemērots naudas sods 360 eiro apmērā, kā arī transportlīdzekļu vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegums uz sešiem mēnešiem.

Aicinām transportlīdzekļu vadītājus nebūt pārgalvīgiem un atcerēties, ka atļautā braukšanas ātruma pārsniegšana, kā arī citu ceļu satiksmes noteikumu prasību neievērošana apdraud ne tikai paša transportlīdzekļa vadītāja, bet arī citu ceļu satiksmes dalībnieku drošību un veselību.

Video: Steidzīgais šoferis Plāņu pagastā

Tēmas
Nepalaid garām!
Uz augšu