VIDEO ⟩ Traģiskā avārija Kuldīgas pusē. Bojā gājušā vīrieša mirstīgās atliekas atrod ārpus auto

TVNET Auto
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 2
Foto: Facebook/Sadursme.lv

Pirmdien, 7. novembrī, kāda mediķu brigāde atgriezās no pabeigta izsaukuma Kuldīgas pusē. Atpakaļceļā ārsti saņēma informāciju par smagu avāriju, kurā cietuši divi cilvēki, vēsta raidījums "Degpunktā".

Īsi pirms pusdienas laika pa autoceļu Ozolu pagastā pārvietojās sarkana "Volvo" markas automašīna, kam pie stūres sēdēja jauns vīrietis. Pagaidām nenoskaidrotos apstākļos šoferis zaudēja spēkrata vadāmību netālu no autobusu pieturas "Graudupe".

Tajā pašā brīdī pa pretējo joslu tuvojās "Mercedes" kravas transportlīdzeklis. Neviens no vadītājiem nebija spējīgs laikus mainīt trajektoriju, un smaga frontāla sadursme prasīja vieglās automašīnas vadītāja dzīvību.

Brīdī, kad ieradās operatīvie dienesti, vīrieša mirstīgās atliekas atradās ārpus "Volvo" salona – acīmredzot trieciena inercē cilvēks izlidoja cauri automašīnas stiklam.

Kamēr operatīvie dienesti strādāja, autoceļš uz vairākām stundām bija slēgts abos virzienos. Viens no kravas automašīnu vadītājiem, kas uzkavējās sastrēgumā, šo ceļa posmu pazīst labi. Šoferis apgalvo, ka brauktuve ir labi pārredzama, un pieļauj iespēju, ka vieglās automašīnas šoferis ir bijis neuzmanīgs.

Traģiskās avārijas iemeslu skaidro policija. Pagaidām nevar spriest, kurš no vadītājiem bija vainīgs. "Mercedes" kravas transportlīdzekļa vadītājs guva vieglas traumas. Vīrietis apmeklēja ārstniecības iestādi, lai veiktu papildu izmeklējumus. Ugunsdzēsēji ap plkst. 15.00 pēcpusdienā atbrīvoja brauktuvi, atjaunojot satiksmes plūsmu.

Video: "Degpunktā" sižets

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 2
Tēmas
Nepalaid garām!
Uz augšu