“Stila patruļā” īsta drāma: kundze lec no krēsla matu griešanas brīdī!

Egoiste
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Publicitātes foto

Pārāk oranžs mētelis un netīras kediņas - tā "Stila patruļa" ierauga pārvērtību dalībnieci Danutu (53). "Potenciāls ir liels, bet izskatāties nedaudz, atvainojos par izteicienu, bomzīgi," uzsver Žanna Dubska. 

Danutai ir ļoti mīļš šis oranžais mētelis, tomēr stilisti uzskata, ka par daudz nonēsāts, lai dāma ar tādu izietu sabiedrībā. Arī kedas nav pieļaujamas sievietes garderobē. Aplūkojot Danutas garos matus, Žanna secina, ka sievietes matu gali ir sausi un tos vajadzētu apgriezt, kam pārvērtību dalībniece kategoriski iebilst. "Es lieku sīpolu sulu matos, un tie atdzīvojas," iebilst Danuta. 

Foto: Publicitātes foto
Foto: Publicitātes foto

Žannai Dubskai un “Stila patruļas” komandai pagadījies īpaši “ciets rieksts” – pie pārvērtībām tikusi 53 gadus jaunā Danute, kura lepojas ar saviem garajiem matiem. Lai arī matu rota prasās pēc pārmaiņām, Danute nav gatava jaunam griezumam un brīdī, kad frizieris ķeras pie šķērēm, burtiski izlec no krēsla, sakot, ka negrasās kļūt par klaunu un savus matus griezt neļaušot!

“Nē, 10 centimetrus neļaušu griezt. Tas ir vesels gads, tāpēc atstāsim to gadu – lai man viņš paliek!” strikti nosaka Danute un cītīgi seko līdzi, lai frizieris savu vārdu tur. Tikmēr friziermeistars Kristaps vien pacietīgi nosaka - kārtīga sieviete, zina, ko vēlas. Speciālistam jābūt uzdevumu augstumos, lai izpildītu ikviena klienta vēlmes.

Foto: Publicitātes foto
Foto: Publicitātes foto

Tomēr Žannai ar komandu izdodas spītnieci savaldīt un radīt skaistu un stilīgu sievieti. 

Foto: Publicitātes foto

Vairāk skaties 1188.lv

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu