Sv, 27.11.2022.

Rīgā no 24.novembra aizliegts atrasties uz ūdenstilpju ledus

TVNET/LETA
Rīgā no 24.novembra aizliegts atrasties uz ūdenstilpju ledus
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Paula Čurkste/LETA

Iedzīvotājiem no ceturtdienas, 24.novembra aizliegts atrasties uz Rīgas administratīvajā teritorijā esošo ūdenstilpju un jūras piekrastes ūdeņu ledus, paredz Rīgas pašvaldības izpilddirektora izdotais rīkojums, informēja Rīgas domes Komunikācijas pārvalde

Ņemot vērā esošos laikapstākļus un meteoroloģiskās prognozes, iespējams, ka uz Rīgas administratīvajā teritorijā esošajām ūdenstilpēm varētu veidoties nepietiekami izturīga ledus kārta un atrašanās uz tās varētu būt bīstama.

Paaugstinātas bīstamības periodu uz Rīgas ūdenstilpju ledus ar rīkojumu nosaka pilsētas izpilddirektors. Šī rīkojuma izpildi kontrolē Pašvaldības policija.

Atbildība par atrašanos uz ledus ir noteikta Administratīvo sodu likumā par pārkāpumiem pārvaldes, sabiedriskās kārtības un valsts valodas lietošanas jomā. Par likuma pārkāpumu piemēro brīdinājumu vai naudas sodu līdz 100 eiro.

LETA jau ziņoja, ka nepacietīgākie makšķernieki Latgalē jau ir atklājuši zemledus makšķerēšanas sezonu. Savukārt citviet vēl nav izveidojusies pietiekami izturīga ledus kārta, lai tā spētu noturēt cilvēku.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu