Sv, 4.12.2022.

Foto ⟩ Pie Murjāņiem avārijā gājuši bojā visu trīs iesaistīto automašīnu vadītāji

Papildināts
TVNET/LETA
Pie Murjāņiem avārijā gājuši bojā visu trīs iesaistīto automašīnu vadītāji
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 5
Traģiskā avārija Murjāņos
Traģiskā avārija Murjāņos Foto: Sadursme.lv

Ceturtdienas vakarā uz Valmieras šosejas pie Murjāņiem noticis ceļu satiksmes negadījums, kurā gājuši gājuši bojā visu trīs iesaistīto automašīnu vadītāji, un avārijas dēļ tagad notikuma vietā abos virzienos bloķēta satiksme.

Negadījums notika ap plkst.17 Saulkrastu novadā, uz Valmieras šosejas, pie Lojas upes, kur saskrējās divas smagās automašīnas "Volvo" un vieglā automašīna "BMW". Notikuma vietā bojā gāja abu kravas automašīnu vadītāji un vieglās automašīnas vadītājs.

Vēl divas personas ar dažādām gūtām traumām tika nogādātas medicīnas iestādē.

Pēc policijas sniegtās informācijas, negadījuma apstākļi pagaidām vēl nav noskaidroti un turpinās izmeklēšana. Policija par notikušo sākusi kriminālprocesu.

Satiksme notikuma vietā joprojām ir bloķēta.

Kopumā vakar Latvijā reģistrēti 138 ceļu satiksmes negadījumi, kuros gāja bojā trīs un cieta vēl 14 cilvēki, informēja Valsts policija. Ceturtdien deviņi cietušie reģistrēti avārijās Rīgas reģionā, pa diviem - Kurzemē un Latgalē, bet viens - Vidzemē. Divi no cietušajiem bija gājēji, bet viens - velosipēdists.

Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā policija vakar aizturējusi deviņus autovadītājus: pa trim - Rīgas reģionā un Latgalē, divus - Vidzemē, bet vienu - Kurzemē. Rīgā aizturēts arī kāds vadītājs, kurš bija lietojis narkotiskās vielas.

Par ātruma pārsniegšanu autovadītājiem vakar noformēti 87 protokoli: Rīgas reģionā sodīti 32 autovadītāji, Vidzemē - 25, Latgalē - 13, Zemgalē - 9, bet Kurzemē - 8 autovadītāji. Pieci vadītāji sodīti par agresīvu braukšanu.

Kopumā policija vakar noformējusi 387 protokolus par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem.

Tēmas
Nepalaid garām!
Uz augšu