P, 30.01.2023.

IDB rosina apsūdzēt ugunsdzēsēju par gājēja sabraukšanu dzērumā

TVNET/LETA
IDB rosina apsūdzēt ugunsdzēsēju par gājēja sabraukšanu dzērumā
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Edijs Pālens/LETA

Iekšējās drošības birojs (IDB) rosinājis prokuratūrai uzrādīt apsūdzību pret Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Latgales reģiona pārvaldes amatpersonu, kura ārpus dienesta pienākumu pildīšanas laika dzērumā sabrauca gājēju, informē IDB.

Tāpat rosināts apsūdzēt Valsts robežsardzes (VRS) amatpersonu, kura pieļāva, ka tai piederošu transportlīdzekli vada VUGD amatpersona, kas atradās acīmredzamā alkohola ietekmē.

Iekšējās drošības birojs pirmstiesas izmeklēšanas gaitā noskaidroja, ka VUGD amatpersona pēc notikušā ceļu satiksmes negadījuma neizsauca Neatliekamo medicīnisko palīdzību, neziņoja par notikušo policijai un pameta ceļu satiksmes negadījuma vietu, kā arī noslēpa transportlīdzekli, ar kuru tika izraisīts ceļu satiksmes negadījums.

Iekšējās drošības birojs 2022.gada pirmajos 11 mēnešos sācis 45 kriminālprocesus un kopumā veicis pirmstiesas izmeklēšanu 129 kriminālprocesos. Šā gada 11 mēnešos prokuratūrai kriminālvajāšanas sākšanai ir nosūtīti 40 kriminālprocesi pret 63 personām, tai skaitā 53 Iekšlietu ministrijas padotības iestāžu amatpersonām.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu