Baiba Sipeniece-Gavare: sekss pēc 50 - uhh, tikai sākas!

Egoiste
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 17
Foto: Ekrānšāviņš no video

Valdis Melderis savā rubrikā "Kad satiekas viņš un viņa" ir  uzaicinājis Baibu Sipenieci-Gavari parunāt par delikātu tēmu – kas notiek ar seksualitāti mūža otrajā pusē?

"Esmu ļoti daudz meklējusi informāciju par to, kas notiek ar cilvēku pēc 50, tai skaitā – saistībā ar intīmās dzīves tēmu. Un daudzas sievietes man ir teikušas – tad tikai viss sākas, jo tev ir pietiekoša pieredze, tu zini, ko gribi un kā to panākt. Un kā to visu līdz galam nodarīt labi. Tu beidzot esi dabūjis vajadzīgo kondīciju un īsto pieredzi," par seksu pēc 50 runā Baiba Sipeniece-Gavare

"Taču, un to es mācu arī savām meitām – sievietei pašai atklāti lenkt vīrieti gan nevajadzētu. Jo vīrietis pēc dabas tomēr ir mednieks, un viņam patīk tā doma, ka viņš ir jūs izvēlējies. Tas, kā sieviete panāk to, - tā ir cita lieta. Tev ir jāizmanto visi savi ieroči, lai viņš beigās noticētu, ka viņš tevi ir iekarojis," par vīrieša lenkšanu domās dalās Baiba. 

Valdis uzdod Baibai arī kādu kutelīgu jautājumu: vai skaļās sievietes ar skaļajām balsīm ir skaļas arī gultā? "Par visām es tev pateikt nevarēšu un par sevi es ar nemāku teikt, tev vajadzētu pārbaudīt, bet tas nav iespējams. Tāpēc es tev atstāju vaļu fantāzijai," koķeta ir raidījuma viešņa.

Kad Valdis jautā, vai Gavars ir tas īstais, Baiba saka: "Nu, man noveicās. Nu zināju, ka viņš ir tas īstais. Es ilgi tādu cilvēku meklēju, un te nozvanīja, ka šis būs. Bet, kā jau smalkam auto, arī šim nāk klāt visādas ekstras, ar kurām jāsadzīvo."

Galvenā lieta, kas, Baibasprāt, nostrādā partnera izvēlē, ir smarža un "vai pie ādas patiks". "Tāpēc kategoriski nevar gaidīt līdz kāzām. Ja man jautā - noteikti vajag pirms tam!"

Vairāk skaties te 1188.lv.

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 17

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu