Sv, 4.06.2023.

VIDEO ⟩ Ielu tīrītājs apskādē vairākus auto un aizbēg. Cietušie neapmierināti ar policijas gausumu

TVNET Auto
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 6
Foto: Ekrānuzņēmums no "Bez Tabu" sižeta

Pagājušā gada novembrī Rīgā sniega tīrīšanas mašīna ietriecās ielas malā novietotā vieglajā auto un aizbrauca no notikuma vietas. Cietušā spēkrata saimniece jau teju divus mēnešus gaida, kad policija noskaidros vainīgās automašīnas valsts reģistrācijas numuru, lai varētu vērsties pie OCTA apdrošinātāja, vēsta raidījums "Bez tabu".

Rīdzinieces Daces meita, kamēr pati atrodas ārpus Latvijas, uzticēja viņai pieskatīt savu automašīnu "Volvo", novietojot to pie daudzdzīvokļu nama Daugavpils ielā, kur dzīvo māte.

24. novembrī Dace pamanīja, ka meitas automašīnas virsbūve apskādēta. Lai noskaidrotu, kas noticis, Dace uzrunāja blakus esošā veikala darbiniekus, kuri uzrādīja novērošanas kameras, kas filmē daļu Daugavpils ielas, ierakstu.

Tajā fiksēts, ka agrā rīta stundā ielu tīrīšanas smagā automašīna, uz Daugavpils ielas pagriežoties no Kalupes ielas, ietriecas Daces meitas "Volvo", kas pēc inerces iebrauc blakus stāvošajā automašīnā. Sadursmē vainīgais spēkrats aizmuka no notikuma vietas, aizbraucot atpakaļgaitā pa Kalupes ielu.

Pēc  kameras ierakstā ieraudzītā Dace vērsās Valsts policijā, kas ieradās konkrētajā adresē un reģistrēja ceļu satiksmes negadījumu, atzīstot "Volvo" saimnieci par cietušo.

Plašāk "Bez tabu" sižetā!

Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 6

Tēmas

Nepalaid garām!
Uz augšu