Pk, 22.09.2023.

Vāc naudu Latvijā izstrādāto FOX auto nodošanai Ukrainas aizstāvjiem

TVNET Auto
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 4
Foto: vrcars.eu

Kampaņas "10 Lapsas Ukrainai" mērķis ir nosūtīt Ukrainas armijas specvienībām 10 VR FOX automobiļus īpašo uzdevumu veikšanai. Šāda tipa automašīnas – ar spēju ātri pārvietoties sarežģītā apvidū – ir Ukrainas Bruņotajiem spēkiem īpaši nepieciešamas, lai veiktu izlūkošanas un diversijas uzdevumus ienaidnieka aizmugurē.

Šis ir vislabākais veids notestēt automašīnas kaujas apstākļos, pirms tās nonāk Latvijas NBS bruņojumā. Kaujās testēts auto – tas ir ne tikai ieguldījums Ukrainas neatkarības cīņās, bet arī Latvijas armijas stiprināšanā. Turklāt automašīnas Ukrainā nokļūst pēc lendlīzes noteikumiem.

Bojā gājušās automašīnas paliek Ukrainā, bet izdzīvojušās mašīnas vai nu tiek sūtītas atpakaļ uz Latviju, vai tiek pārdotas Ukrainas Bruņotajiem spēkiem. Atgrieztās mašīnas tiek nodotas lietošanai Latvijas Bruņotajiem spēkiem, bet iegūtā nauda par pārdotajām mašīnām tiek novirzīta Latvijas NBS jaunu FOX iegādei.

Ja kampaņas laikā netiks savākts pietiekošs finansējums kaut vienas VR FOX automašīnas izgatavošanai, visi ziedotie līdzekļi tiek nodoti biedrībai "AGENDUM" - Twitter konvojs Ukrainai.

Kopējais akcijas budžets: līdz 1 500 000 EUR plus pievienotās vērtības nodoklis.

Plašāks info šeit!

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 4

Tēmas

Nepalaid garām!
Uz augšu