Pk, 27.01.2023.

Uz robežas aizturēts meklēšanā izsludināts Latvijas pilsonis

TVNET/LETA
Uz robežas aizturēts meklēšanā izsludināts Latvijas pilsonis
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Zane Bitere / LETA

Otrdien, 24. janvārī, Valsts robežsardzes amatpersonas uz ārējām robežām un valsts iekšienē konstatēja 34 likumpārkāpējus.

Lidostas „Rīga” robežkontroles punktā konstatēts viens no Latvijas izceļojošs Latvijas pilsonis, kurš atrodas policijas meklēšanā.

Persona aizturēta un nodota Valsts policijas amatpersonām.

Savukārt ieceļošana liegta pieciem ārzemniekiem. 

Grebņevas, Terehovas, Silenes un Lidostas „Rīga” robežkontroles punktā ieceļošana Latvijā liegta vienam Moldovas pilsonim, jo ārzemniekam liegts ieceļot Šengenas valstu teritorijā un vienam Indijas pilsonim. Ārzemniekam nebija derīgas vīzas vai uzturēšanās atļaujas.

Vēl vienam Krievijas, vienam Lietuvas pilsonim un vienam Ukrainas pilsonim ieceļošana Latvijā liegta drošības apsvērumu dēļ. Personas atgrieztas uz izceļošanas valsti.

Veicot imigrācijas kontroles pasākumus valsts iekšienē, Valsts robežsardze ieceļošanas vai uzturēšanās noteikumu pārkāpumi konstatējusi astoņām personām – diviem Gruzijas, diviem Uzbekistānas, vienam Igaunijas, vienam Lietuvas, vienam Ukrainas un vienam Šrilankas pilsonim.

Par pārkāpumiem transportlīdzekļu un kuģošanas līdzekļu ekspluatācijas jomā Valsts robežsardzes amatpersonas saukušas pie administratīvās atbildības vai liegušas šķērsot robežu 13 personām – četriem Latvijas, diviem Igaunijas, diviem Moldovas, vienam Krievijas, vienam Baltkrievijas, vienam Azerbaidžānas, vienam Kazahstānas un vienam Ukrainas pilsonim.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu